środa, 10 maja 2017

Ogłaszam że pogodziłem się z Dariuszem Kwietniem

Macie tu przykład że można normalnie funkcjonować . Mimo różnicy zdań można osiągnąć porozumienie . Jednak nie z każdym . Teraz pan Łukasz doświadczy gniewu od psychopaty Tomasza Sidora , ale cała nasza grupa zobowiązała sie udzielić wszelkiej pomocy Panu Filkowi w walce .Pozdrawiam wszystkich którzy się przekonali kim jest Gall anonim czyli Tomasz Sidor
- Cała prawda o Tomaszu Sidorze -
- http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.com/ .

7 komentarzy:

 1. Paróweczko to że hutmen okazał się pizdą nie znaczy że ty przestałeś być kłamcą i nieudacznikiem.
  Bardzo cieszymy się z bronkiem że znów świecisz ryjem u nas na rejonie. Łatwiej będzie cie drapnąć i merytorycznie pogadać.
  Do zobaczenia na szlaku ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jaka wysoka kultura osobista. A o czym można rozmawiać z takim człowiekiem jak nie zgadza się ze słowem innego człowieka. Mamy XXI wiek i jest wolność słowa. Nie podoba się Tobie to co mówi pan Dariusz K. to nie oglądaj tego, no chyba, że faktycznie w tym co opowiada D.K. jest sama prawda i komuś zależy aby nie gadać tyle o tym.

   Usuń
  2. https://m.youtube.com/watch?v=AWtZZ-jR65k.
   Już dawno przestaliśmy oglądać te śmieci.
   A o czy można rozmawiać z kimś kto ma inne zdanie???? Hmmm może o tym że ma się inne zdanie na dany temat. I nie mowa tu o przeznaczeniu riese tylko o kłamaniu na temat miejsc o których wszystko jest wiadome. I to chyba deklowi zależy na tym żeby prawda o naszym regionie była zakłamywana bo jesteśmy z tych rejonów i nasze rodziny mieszkają tam od dawna.
   Takich filmów jak ten powyżej możemy nagrać dziesiątki, bo ludzie chętnie mówią o tym co było tylko jakoś deklowi się wydaje że tak nie jest.
   Co teraz szefie napiszesz?

   Usuń
  3. Takiś odważny CIOTO jedną z drugim?

   Usuń
 2. „Padnij — powstań” to zaledwie czas rekruta. „Zgiń — zmartwychwstań” — dopiero życie.

  OdpowiedzUsuń
 3. cała ta kutnia jest bez celowa nie powiem wytykanie a raczej poprawianie niektórych byków z zakresu kto gdzie było fajne gdyż sam Darek wielokrotnie mówił że nie jest historykiem i ma prawo się mylić a jesli chodzi o nazywanie kogoś "debilem" czy "obłąkanym," było żenujące
  Riese to temat szeroki i każdy może coś wnieść do tematu a dla tych co uważają że Darek kłamie niech udowodnią na podstawie planów lub dokumentów że tak właśnie jest!!!!
  POZDRAWIAM

  OdpowiedzUsuń
 4. RAFONIX TEAM MEDUSA OFFICAL DANIEL MAGICAL

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.