czwartek, 18 maja 2017

Himmler osobiście wydaje polecenie - 1938

Decyzja o odnalezieniu istoty boskiej , przedstawiciela rasy panów , zapada prawdopodobnie w lutym 1938  . Himmler podczas jednej ze swych wizji panowania nad światem , oznajmia iż podjął decyzję o poszukiwaniu Santa Grall . Jego organizacja o nazwie Ahnenerbe zapuszcza macki na cały świat . Naukowcy , mistycy , demonolodzy są na usługach tej organizacji .
    (Wiele lat po II WS , małżeństwo ED i Lorraine Warren  eksperci w dziedzinie demonologi opisują ten epizod z czasów panowania SS ).
Fascynacja Himmlera okultyzmem zostaje wprowadzona w czyn . Są setki przykładów opętania przywódcy siepaczy z pod znaku SS . Jego ideologizm zostaje za sprawą dyscypliny i musztry wojskowej zaszczepiony setkom tysięcy siepaczy . Wszelkie znane sposoby z zakresu czarnej magii , lucyferianizmu , demonologi i parapsychologii zostają zebrane w jednym miejscu , Zamek Wewelsberg  . Powstał tu już w 1936 zakon rycerzy SS , jego założycielem i głównym mistykiem jest sam H . Himmler . I przypuszczalnie od tego momentu w podziemiach zamczyska bez przerwy do dnia dzisiejszego odbywają się próby przywrócenia Rasy Panów jako prawowitych władców ziemi . Każde misterium , które odbywały się od tysięcy lat , kończyło się depopulacją . Nazywano ją różnie , nadawano niesamowity charakter Boskości  , teraz coraz częściej pojawia się jako Wielkie Otwarcie Wrót .

2 komentarze:

 1. Panie Darku oto plan 3 wojen światowych Alberta Pike opublikowany w 1871 roku, książkę o tym planie wydał kardynał Chile - Carlo Rodrigue w 1925 roku:

  "Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi Syjonistami oraz liderami Świata Islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, ze Islam (Islamski Świat Arabski) oraz polityczny Syjonizm (Państwo Izrael) wzajemnie się zniszczą.

  W tym samym czasie inne państwa, ponownie podzielone w tej kwestii będą powstrzymywane do punktu kompletnego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego oraz ekonomicznego.

  Wypuścimy Nihilistów oraz ateistów oraz sprowokujemy niezwykły socjalny kataklizm, który w całym tym horrorze wykaże jasno i dobitnie narodom efekty absolutnego ateizmu, pochodzenie zdziczenia i najbardziej krwawe orgie.

  Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucyfera, wystawionej w końcu na publiczny widok.

  To wyjawienie spowoduje w rezultacie generalny reakcyjny ruch, po którym nastąpi zniszczenie chrześcijaństwa oraz ateizmu, obydwu zwyciężonych oraz zniszczonych w tym samym czasie." (http://www.threeworldwars.com/albert-pike2.htm EN)"
  http://www.zbawienie.com/plan3wojen.htm

  Brudna armia o której wspomniał Himmler to nie tylko islamiści czy Ukraińcy to są mniejszości etniczne które zalewają Polskę i państwa Europy. W przypadku Zachodniej Europy to są w większości islamiści zas w przypadku Polski to są Ukraińcy.

  Proszę zauważyć, że do Europy w większości przedostają się młodzi mężczyźni, którzy nie mają dokumentów tożsamości dlaczego???

  Ponieważ są to głównie przestępcy którzy są ścigani we własnych państwach i pozbywają się oni dokumentów aby służby państw przyjmujących nie mogły ich zidentyfikować i odesłać do więzienia w ich państwach rodzimych. Masoneria zas ich przyjmuje ponieważ ci młodzi przestępcy mają zmusić mieszkańców Europy do reakcji obronnych i do zniszczenia niszczycieli cywilizacji - czyli owe mniejszości - ateizmu i chrześcijaństwa i przyjęcia kultu Lucyfera.

  Owa brudna armia - w planie 3 wojen ma wykonać swoje zadanie i zostać zniszczona - czyli zachęcić ludzi do przyjęcia kultu szatana. Oto co mówi Mesjasz i przed czym nas przestrzega:

  "(28) I nie bójcie się tych, którzy zabijają ciało, ale duszy zabić nie mogą; bójcie się raczej tego, który może i duszę i ciało zniszczyć w Gehennie."Mat 10

  Przed zwiedzeniem. Zobaczmy, brudna armia, ma nas zwieść, zastraszyć abyśmy przyjęli kult diabła, którego czci masoneria. A czym jest otwarcie Wrót???

  "(9) I zrzucony został ogromny smok, wąż starodawny, zwany diabłem i szatanem, który zwodzi cały świat; zrzucony został na ziemię, zrzuceni też zostali z nim jego aniołowie."Ap 12

  Zrzuceniem szatana z nieba. Masoneria szykuje największemu przegranemu kult aby ludzie zaczęli walczyć z Bogiem.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak się mogę z panem skontaktować ?

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.