czwartek, 13 października 2016

Rozmawiałem z Katem ..

Woła Tatarasiuk był jednym z siepaczy Wołyńskich następnie , katem z UPA . Pierwszy raz miałem z nim kontakt w 2010 roku . Spotkanie odbyło się w Parczewie  gdzie Woła dożywał swych dni .Nie pytałem go o zbrodnie tylko motywacje . Odpowiadał Oni nam kazali . Kim byli Oni nie był w stanie mi tego wytłumaczyć , lecz gdy obudził się rano musiał wziąć siekierę i wraz z bratem oraz  ojcem , aby zabić swoich sąsiadów Polaków . Opowiadał o amoku w jakim był wraz pozostałymi . Nie czuł litości , podniecenia czy satysfakcji robił to jak automat ....
Takich relacji są tysiące z okresu wielkich pogromów i masowych egzekucji . Siepacze z SS opowiadali to samo . Od zawsze istnieją podziały miedzy narodami i co jakiś czas wybuchają  na tym tle wojny i depopulacje . Znamienitym jest fakt iż zawsze na czele narodu wybranego stoi jakaś pokraczna istota , która prawi o wyższości danego narodu i tworzy ideologie rasowe i religijne . W okół tej osoby jest kilku doradców , szaraków , którzy kierują kukiełką . Zawsze dążeniem takiego wybrańca jest wojna i masowe mordy , holokaust , ludobójstwo . Tworzy się wtedy nowe religie i oddaje się cześć nowym Panom . I jak na komendę danego dnia cały naród wpada w szał mordowania podludzi , gorszego gatunku .
Jaka siła tym kieruje ?, .
Kto steruje i daje władze kukiełce ?,.
Czas Wielkiego Otwarcia Wrót - czy już nie nadszedł ?
 Wystarczy  zobaczyć agresję i nienawiść jaka ogarnia narody pod przywództwem odrealnionych szaleńców , których w Europie mamy już kilku .
Plan i marzenie Himmlera  spełnia się Oni mają boskie narzędzie do kontrolowania mas ....

4 komentarze:

 1. Sytuacja geopolityczna na świecie ewientnie wskazuje, że jesteśmy w przededniu II wojny światowej, która już niedługo wybuchnie na polach walk, natomiast w sferze wirtualnej, gospodarczej toczy się już od dawna. Jednym z celów jest depopulacja na niespotykaną dotąd skale. Główny agresor ostatnich dziesięcioleci USrael, za pomoca puczy, zatargów etnicznych, prowokacji stara się wzniecić wojnę, której terenem niestety może okazać sie Europa Środkowo-Wschodnia. Nie mozna nie zauważyć, że źródła tych wydarzeń biorą swój początek w w tym co chcieli stowrzyć i zapoczątkowali niemieccy zbrodniarze, twórcy nowej rasy panów i nowej najdoskonalszej religii. Szaleńcy, dyktatorzy są tylko marionetkami w rękach decydentów lub nawet ich mocodawców; może nawet tych których powołała rasa panów.

  OdpowiedzUsuń
 2. Do największych masakr ludności polskiej dokonanych przez UPA na Wołyniu doszło m. in. w Janowej Dolinie (ok. 600 zabitych), Woli Ostrowieckiej (572-620 zabitych), Ostrówkach .Oprócz UPA zbrodni na Polakach dopuszczali się Ukraińcy z 4 pułku policyjnego SS należącego do dywizji SS Galizien (m.in. w Hucie Pieniackiej - około 1000 ofiar, w Chodaczkowie Wielkim – 832 zamordowanych). a to tylko część zbrodni

  OdpowiedzUsuń
 3. NSDAP - Nasi Są Daleko Ale Przyjdą - czas rozliczeń już nie długo.

  OdpowiedzUsuń
 4. Po jakiego grzyba przyjmujemy uchodźców z Ukrainy?

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.