piątek, 14 października 2016

Chaos i destabilizacja .

Jednym z pierwszych punktów planu Himmlera jest chaos i destabilizacja . Historia okresu miedzy wojennego wyraźnie nam dowodzi iż ten schemat się sprawdza . Tzw V Kolumna działająca na terenie Polski , przekupni politycy oraz niechęć sojuszników w wywiązaniu się danych nam gwarancji ,   musiały doprowadzić do Naszego upadku . Jednak były głosy ostrzegające , głosy pokazujące co stanie się z Polakami gdy zawierzymy obcym , jednak te głosy były wyśmiewane i szydzono z głoszących . Nikt nie słuchał słów rozsądku , dopiero gdy na naszym niebie pojawiły się czarne krzyże i nastał czas trwogi zaczęto uważnie słuchać . Jednak historia się powtarza , dokładnie te same mechanizmy dzielą Polaków . Stoimy znów na krawędzi , znów fałszywi prorocy żądzą naszymi politykami . Coraz częściej nawołują do wojny , zresztą cała Europa żyje w chaosie i destabilizacji czy to przypadek , czy wypełniają się słowa szaleńców  - O wielkim powrocie Panów - 70 -85 lat od zejścia . Wiem , że jest jeszcze czas na opamiętanie jednak najpotężniejsza broń , jaką dysponowała do tej pory ludzkość jest  w rekach tych , których Himmler uważał za rasę Panów . A broń ta nazywa się - Media  środki masowego przekazu i kontroli umysłów czyli internet ......

10 komentarzy:

 1. Odkąd /jak mu się wydaje/ władzę przejął lud - nazywając to demokracją, media stały się potężnym narzędziem. A właściwie władzą samą w sobie. Kto kieruje mediami ten kieruje ludem. Wiem , truizm ale porażający w swojej prawdzie. Tak to demokracja wyśmiała się z tych którym miała służyć.
  Ale do rzeczy. Podobno /:)/ są jeszcze jednostki zdolne do samodzielnego myślenia, wyciągania wniosków i mające własne zdanie na temat rzeczywistości.
  Nazywani są wariatami, bajarzami i głupkami. Kto tak ich nazywa spytacie ? Ci którzy szukają /i mają (sic!)/ poklask. W szalonym pędzie do popularności do tej pory krytykowani i odrzuceni za swoją życiową nieporadność. Często bez jakiegokolwiek wykształcenia garbaci intelektualnie w końcu mogą stać się "kimś". Jak to ? A choćby przez wytykanie tym z otwartymi głowami, że nie mówi się "facebuk" czy poprzez gówniarskie czepialstwo o pomyłkę w dacie. Przekaz i sens to nic. Wszystko to bzdury, bo facet nie umie po angielsku. Zróbmy z tego film , będziemy popularni !
  Rozumiem krytykę. Jest twórcza i potrzebna. Choćby dla przywołania pokory. Próby komentowania innych przez matołów bez wykształcenia nie jest nawet krytykanctwem. To barani bełkot dla uciechy reszty baranów.

  Darku ! Rób co robisz. Myl się w datach i nazywaj szwadrony batalionami. Kto chce - ten wie. I nie przejmuj się tymi , którym wydaje się , że "ciasny umysł" to umysł ścisły.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fajna modlitwa. Uważaj lepiej żeby się ołtarzyk od świeczki nie zajął...

   Usuń
 2. Człowiek, który jako swój avatar ma fotkę Escobara. Uśmiechnięty morderca torturujący dzieci swoich przeciwników. Przyczynił się do śmierci dziesiątek tysięcy po czym strzelił sobie w ucho a kula wyleciała drugim. Chyba to Ci zaimponowało w tym zwyrodnialcu no bo i cóż innego ? Znowu grozisz ?

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie ma co się przejmować tymi chłystkami, to zwykły troll, który nie mając konkretnych argumentów próbuje wojować klawiaturą. O jego poziomie intelektualnym świadczy właśnie jego avatar ... 😂

  OdpowiedzUsuń
 4. To tylko awatar panowie. Gucio ty masz zdjęcie psa tzn ze jesteś zoofilem? Co do samobójstwa Escobara to nie jest potwierdzona informacja pozdro

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam psa bo to mój najwierniejszy przyjaciel. Lubię go i szanuję . Ludzie najczęściej używają zdjęć swoich ideałów czy sympatii. Jakoś do głowy nie przyszło mi aby w avatarze dać sobie fotkę roześmianego Stalina czy innego Mengele.

  Nie potwierdzono też ile ludzi zamordował przy pomocy swoich 5 tyś. morderców ani też ile setek tysięcy dzieciaków zaćpało się jego dragami. Pewnie z tego tak się cieszy na tej foci.

  OdpowiedzUsuń
 6. To twoja opinia którą szanuje. Ale zapytaj ludzi w Kolumbii co myślą o tym człowieku i zapoznaj się z sytuacją polityczną i gospodarczą tego kraju. Miałem już dwa razy okazję odwiedzić ten kraj i rozmawiać z ludźmi. Nie każdy ma tego człowieka za tak złego(mimo tego co zrobił on i jego siepacze) Może dlatego na jego pogrzeb przyszło 25 tyś ludzi.

  OdpowiedzUsuń
 7. Dziękuję. Na wiecach NSDAP było więcej "wdzięcznych" Hitlerowi. Ciekawym gdzie tutaj wstawisz słowo "ale". NIC nie usprawiedliwia mordowanie dzieci,matek i ojców. Ani sytuacja, ani pochodzenie ani rozdawanie korzyści z tego płynących. Mord to mord i gardzę ludźmi którzy ze swojej zbrodni robią "bohaterskie czyny".

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie wstawiam juz ale :-) poprostu uważam ze każdy żyję po swojemu jeżeli jest to dobre życie to oczywiście Bóg go wynagrodzi jeżeli złe to odpowie prędzej czy później za swoje czyny.
  Zaczęliśmy od awatara wiec skończę ty twierdzisz że na awatara to trzeba wybierać swoich idoli lub zwierzęta które się szanuje wydaje mi się że nie zawsze.
  Zresztą to nie blog o Escobarze tylko o riese.
  Ostatnio kilku żyjących świadków się pojawiło i wszyscy występują przed kamerą. Tylko ci od Darka jakoś wiecznie się boją ośmieszenia
  Może znasz odp na to pytanie?

  OdpowiedzUsuń
 9. Napisałem : "Ludzie najczęściej używają zdjęć swoich ideałów " a nie , że powinni. Co powinni podpowiada im sumienie. Albo je mają albo nie.
  Ciężko ocenić czego naprawdę boją się świadkowie. Nie zawsze chcą upubliczniać i nie zawsze mogą. Nie chciałbyś opowiadać np. o tym jak na Twoich oczach zabijano kogoś kogo kochasz. Nie opowiesz też, że zrobił to np. ojciec człowieka którego codziennie widujesz. To są przykłady motywów o które pytasz. Nie znaczy to jednak , że to -li tylko- sytuacje hipotetyczne. Nie opowiadają o jakichś zdarzeniach. Opowiadają o swoim życiu. Nikt z nich nie chce aby w nim grzebano.

  Opowiedział byś o śmierci swego ojca wiedząc, że jakiś "wujmen" czy inny "fryzjer" będzie robił z tego lans tylko po to aby zniszczyć tego komu to opowiadasz ?
  Taki naród.
  Nienawiść pomylił z bohaterstwem , autorytet zdobywa hejtem a historię pisze mu wiki.

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.