poniedziałek, 19 września 2016

To tylko kwestia czasu ...

To tylko kwestia czasu gdy polacy przeproszą Niemców za II Wojnę Światową .. Będziemy się kajać i przepraszać , to sowieci założyli wszystkie niemieckie obozy koncentracyjne . Skoro już przeciętny Kowalski uważa , że te obozy założyli Rosjanie już w 1940 na terenach polski to strach żyć w takim kraju ... Właśnie jeden z moich wujków został wyzwolony na Majdanku , a potem został zastrzelony przez tzw żołnierzy wyklętych w tej wsi na pewno wyklętych  , 11 gwałtów i sześć morderstw ....( Grzybów , Tuczępy , Grabki Stare , Staszów ....)

24 komentarze:

 1. Takie czasy naszły Darku , że cobyś nie na napisal---wszystko nie tak

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie przeproszą!!! - nie sowieci zakładali!!! KEINE ANGST - ale w PL należałoby te obozy odrestaurować i zacząć zasiedlać wyznawcami PiS i syjonistami z polskimi nazwiskami. TO ONI NISZCZĄ KRAJ, śpiewając "ajwajwaj"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jesteś powalonym kodziarzem i żal mi ciebie kmiocie, ale na szczęście was czas dobiegł końca.😂

   Usuń
 3. ..... dla mnie ci "wyklęci" to zwykli bandyci. I nic po za tym! To jest moje zdanie i będę się jego trzymał ! TAK mi dopomóź BÓG!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bóg ci ręce usunie za takie gadanie i nie będziesz się miał jak trzymać. Proszę poczytaj o tych " Wyklętych " czy nie umiesz i słuchasz tylko Darka.

   Usuń
  2. Czytać Kubuś to chyba jeszcze nie umiesz, więc sobie chociaż pooglądaj. Darkowi też polecam, bo w końcu ktoś zadedykował ten dokument właśnie jemu. https://www.youtube.com/watch?v=TnHTvdhTZQ0

   Usuń
  3. Mordowali jak popadło w imię kasy i Polski grabili rodaków bo tak im kazał rząd na uchodzictwie - czyli zdrajcy. Więc ....?

   Usuń
  4. Pabluś gdzie w tym filmie mówi się że Ak to mordercy bo słuchać chyba też nie potrafię.
   Pozdro

   Usuń
  5. Zwykli bandyci to cała lewica i ten cały PPS.Co było Powstanie Warszawskie hloło w lesie bimber i patrzyli się jak w pył się obraca Polska, co zrobili zamiast swojego socjalizmu przynieśli do Polski stalinizm :D Potem jak się odwdzięczył Stalin członkom PPS? ...Potraktował ich tak samo jak Żołnierzy Armii Krajowej za Wrogów Związku Radzieckiego :P Te armi co brani Pan D.K. Tam gdzie się pojawiały, to były gwałcone kobiety przez tych zbrodniarzy za wschodniej granicy.

   Usuń
 4. Panie Darku,

  Piszę do Pana w sprawie Youtuba, mianowicie może Pan w prosty sposób pozgłaszać kanały tych idiotów, którzy wykorzystują Pana filmy aby Pana ośmieszać. Oni nie mają prawa wykorzystywać Pana materiałów bez Pana zgody (prawa autorskie), w związku z tym te kanały zostaną pousuwane, i tym samym całą tą ich "żmudną twórczość" szlag trafi.

  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Poproszę linka gdzie "przeciętny Kowalski" tak uważa. Jeden link, nic więcej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Się podłączę - panie Darku, co to za bzdury!? Lubię powycieczkować po Sowich i gdzie indziej, filmy z pańską gawędą fajnie się ogląda. Ale w matrix'ie pogrążonyś pan po uszy, czasem są oznaki, że wie pan, gdzie dzwonią, ale czasem wydaje się, że o kontekście, procesie historycznym nie ma pan bladego pojęcia.
   Niech pan zapamięta raz na zawsze: w 45-tym nie nastąpiło ŻADNE wyzwolenie, a jedynie zmiana okupanta. Jeszcze kilka lat wcześniej OBAJ SPRZYMIERZENI OKUPANCI byli zgodni co do potrzeby eksterminacji narodu polskiego, co czynili w sposób zsynchronizowany, zgodny i skuteczny, ze szczególnym uwzględnieniem elit. A potem sami wzięli się za łby, co zresztą było do przewidzenia. Socjaliści międzynarodowi wygrali z socjalistami narodowymi, a nas, którzy jako pierwsi stanęliśmy do walki z Niemcami, przy przyzwoleniu zachodnich "sojuszników" wrzucono do jednego wora z państwami sprzymierzonymi z IIIcią Rzeszą i wcielono do bloku wschodniego. Tzn. resztki z nas, bo głowę skutecznie nam obcięto i zastąpiono własną. I pan do dzisiaj klepie bzdury po myśli tej przyprawionej głowy, sowieckich namiestników na pasku Moskwy. Niech się pan ogarnie, bo młodzież czyta. Ruscy nie byli lepsi od Niemców poprzez mniejszy (co zresztą wcale nie jest takie pewne) poziom skurwysyństwa...
   Nikt tu nikogo nie wyzwalał, więźniowie, nawet wdzięczni za oswobodzenie z niemieckich łap, często nie zdawali sobie sprawy, że są stadem krów, które zmieniło właściciela. A tych, którzy wiedzieli, jak jest, nowi pasterze zapędzali z powrotem do obozów, czy też walili kulkę w głowę. Powiada pan "wyzwolony" wujek zginął z rąk Wyklętych. A ja zapytam - a nie wstąpił w międzyczasie do MO? Bo jeśli tak, to słusznie się należało. Gwałty, mordy? Panie Darku, niech pan nie mierzy prawdziwego polskiego wojska miarą odpowiednią dla AL.
   Czas poczytać, pójść naprzód, bo na tą chwilę to pan jest "przeciętnym Kowalskim".

   Usuń
  2. MPACK71z z twojego nicka wynika ze to co napisałeś to jest też wiedza nabyta nie przeżyta...ale zgadzam się z tym choć nie wszedzie i zawsze tak było ...najwiekszym naszym problemem są historycy na smyczach władzy...to oni na zlecenie polityków pisali i piszą historię dedykowaną swoim chlebodawcą...czasy powojenne nie były łatwe ludzie w rozsypce ograbieni przez okupantów i wyzwolicieli pozostawieni na łasce losu..wojsko podzielone ...bieda i głód..sprzedani przez sojuszników oddani na łaske nowych panów...ciagle bici okradani wsadzani do wiezień i mordowani...a bili i mordowali ruscy milicjanci ub ..również bojówki tych co nie zdali broni i siedzieli w lasach bili grabili i mordowali oczywiscie z odmiennych powodów niż czerwoni...więc widzicie jaka rozpierducha czekała ocalałych po wojnie ludzi..a my karmieni propagandową papką na zlecenie takiej czy innej władzy nie potrafimy słuchać patrzeć i mysleć tylko płyniemy na fali gówna zalewającego naszą prawdziwą przeszłosć...tak jak po wojnie czerwoni potrafili podzielić i zaszczuć naród tak dziś kolejne rzady robią to nawet lepiej...

   Usuń
 6. Dziwisz się . Historii w tym kraju już się prawie nie uczy lub w małym stopniu , nawet nie gloryfikuje się zwycięstwa lub porażki (wyjątek Powstanie Warszawskie , 15 sierpień , 11 listopad).
  Powstanie Poznańskie - poza Poznaniem prawie w ogóle nie znane , Powstania Śląskie - poza kilkoma miastami w 3 miastach na Śląsku - nie znane . Powstanie styczniowe i listopadowe - WOGÓLE .Batalie obronne w 1939 - czarna magia .Wojsko Polskie na zachodzie i Wschodzie - minimalna znajomość .Możemy się śmiać i wyszydzać z komuny , ale w 8 letniej podstawówce przynajmniej 2 razy w roku było spotkanie z kombatantem i co z tego , ze był on 1 Armii LWP lub 2 Armii LWP , ale były przynajmniej opowieści z pierwszej ręki , być może przekłamane i propagandowe - ale były . Biliśmy Niemców na wszystkich frontach . Przynajmniej wtedy było wolno mówić oficjalnie , że byli to Niemcy , Hitlerowcy lub Germańcy , a nie jacyś hipotetyczni naziści , nie wiadomo z jakiego kraju na zachodzie. Były opowieści tych co przeżyli obozy koncentracyjne . Śmiejcie się z tego . Pamiętacie takie programy w TV reżimowej pt. "ŚWIADKOWIE" jak opowiadali ci co przeżyli obozy , łapanki, o różnych zdarzeniach podczas II WWS (zbrodnie + przeżycia) , nawet teraz na YT tego nie ma . Pamiętacie taki film z lat 70-tych "ZAPAMIĘTAJ IMIĘ MOJE" - oglądałem z wypiekami jak dzieciak przeżył Oświęcim. Właściwie w każdej statystycznej rodzinie był ktoś kto mógł opowiadać o tamtych czasach . Śmiejcie się dalej . Dzięki "4 pancernym" , "Klosie" , "Sztyrlicowi" wiedziałem jak wygląda w oryginale czołg radziecki , pistolet maszynowy , pepesza , mundur wermachtu lub SS , SD - nie robiony komputerowo lub gdy podróby typu PATTON lub MATYLDA udaje TYGRYSA lub PANTERE. Uczyliśmy się o wielkim zwycięstwie w 1410 r nad nawałnicą i hydrą germańską . I co z tego , że okraszoną socjalistyczną okrasą , ale przynajmniej było o tym mówione . Potem w liceum gdy zdejmowano propagandowe naleciałości ci co chcieli prostowali sobie znajomość tematu historii o nowe fakty i zdarzenia - wtedy jeszcze się nauczycielą coś chciało, potem przełom lat 89-90 - nowe fakty. Tak było do przełomu lat 90-2000 gdy zaczęło się na nowo "prostowanie historii" ( co poniektórzy mogą wręcz napisać - nowe zakłamanie historii ), na użytek nowego Eurokołchozu do którego aspirowaliśmy . Wtedy Niemcy zaczęli być tylko nazistami , wtedy Wermacht zaczął być rycerski , a winę za rozpętanie II WWS przypisywano Polsce , bo nie chciała oddać Gdańska i dogadać się z sąsiadami, itp. Przypominam , ze to w tych nowych czasach nie zostaliśmy zaproszeni na paradę rocznicy inwazji w Normandii , gdzie były zaproszone delegacje ... Indii i Nowej Zelandii.
  Śmiejcie się dalej . Nie trzeba być zwolennikiem prawej strony polityki lub lewej strony polityki aby zobaczyć , że każda władza "orze jak może" i doi społeczeństwo finansowo i mentalnie .Niestety jest jak jest . Być może dopiero ci co wyjechali za granicę widzą to z dalszej perspektywy jak ten kraj pogrąża się coraz bardziej i bardziej .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. widzisz ROBSON co co piszesz to są fakty ...ale te fakty dziś są niepopularne a nawet niemodne...dzis na historii Naszego Kraju robi się kariery i polityczne i finansowe ...lata tzw wolnosci wychodowały Polaka nieuka pozbawionego przeszłosci Polaka dla którego mieć jest przed być...terażniejszość w Polsce przypomina czasy sprzed II wojny ...tracimy tożsamość kraj w politycznym nieładzie w sojuszu z wielkimy tego świata skłóceni ze wschodem...a Niemcy blisko...

   Usuń
 7. Sorki, ale co o jest i kto to pisze ...

  OdpowiedzUsuń
 8. Może nie na temat ale myślę że bardzo ciekawy artykuł. http://innemedium.pl/wiadomosc/nazistowskie-mapy-glebin-moga-wskazywac-droge-do-wnetrza-ziemi

  OdpowiedzUsuń
 9. jęzeli chodzi o żołnierzy wyklętych ..to niestety nasi politycy dali dupy...jako że normalnym prawem natury zaczeli wymierać ostatni kombatanci wojenni i ci z prawej i ci z lewej a ZBOWiD stanął pod grożbą likwidacji więc trzeba było znależć nowych członków...wiec deczją polityczna siegnieto po żołnierzy którym wojna sie nie zakończyła w 45 roku..i tak wrzucono do jednego wora i bohaterów zamordowanych po wojnie oraz morderców którzy mordowali z innych pobudek...a my się teraz gryziemy między sobą i udowadniamy racje w temacie który zafundowano nam w celach zagarniecia kasy dla zwiazku kombatantów...Panie Darku historię Polski niestety piszą pseudo historycy na zlecenie partii rzadzacej ...jaka by ona nie była kazda partia ma swoich bohaterów...tylko człowiek madry i roztropny czytajac i poznajac realia wie co i jak...więc niech Pan nie walczy z idiotami oni wiedza swoje i nic tego nie zmieni..natomiast mam do Pana taka uwagę...jezeli ma Pan na jakis temat swoją teorię to proszę nie uzywać jej jako prawdy objawionej...proszę słuchać innych wyciagać wnioski dyskutować to dobra droga do poznania faktów...

  OdpowiedzUsuń
 10. Panie Dariuszu! Należy Pan do grona moich ulubionych eksploratorów i historyków. Po lekturze Pańskich artykułów doszedłem do wniosku, że nic już nie będzie takie jak dawniej. Wczoraj spaliłem wszystkie książki historyczne, nawet te o Hetytach, i będę, dzięki Panu, uczyć się historii od nowa. Otworzył Pan przede mną zupełnie nowe obszary i metody poznawania ludzkiej przeszłości. Dzięki Pańskim pracom na temat wilkołaków przekonałem się, że kwalifikowanie tak dziwnych stworów do grona mitycznych, nijak ma się do rzeczywistości i wilkołaki żyją pośród nas. Podobnie inne dziwadła. Z drżeniem rąk czekam na Pańskie przemyślenia o strzygach kościelnych i borowych dziadach. Ponieważ wie Pan wszystko o wszystkim, z nutą żartobliwej przekory chciałbym Pana zapytać jak radzi Pan sobie z upakowaniem aż tylu informacji w takiej małej główce? Jakiego rodzaju kompresji danych Pan używa? Bardzo imponuje mi pański styl prelekcji. Nie używa Pan kartek tylko wiedza sączy się bezpośrednio z głowy. Martwi mnie jednak, Panie Dariuszu Szanowny, pańskie osamotnienie w poglądach na temat Rosji Sowieckiej. Podczas gdy prawie cały świat zgodny jest przypisać ZSRR rolę okupanta holocenu i ludobójcę wszech czasów, Pan i Rosja stanowczo upieracie się przy zdaniu odmiennym. Rosja ze względów zrozumiałych. A Pan?!

  OdpowiedzUsuń
 11. Szczerze mowiac to odkad zrobiles te smieszne forum,to lipa tu totalna,juz tu rzadko wchodze,mysle ze nie tylko ja mam takie odczucie..kiedys ten blog byl do poczytania,a dzis to dno totalne.a szkoda

  OdpowiedzUsuń
 12. Dlaczego nie da się zarejestrowac na forum rir.fora.pl?

  OdpowiedzUsuń
 13. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 14. Witam oglądając kolejny film przypomniałem sobie jak opisywał pan dziwnych ludzi bądź hybrydy pewna osoba kutra nie miała powodu do kłamstwa opowiadała o podobnej istocie na Mazurach w okolicach pewnego jeziora o spotkaniu takiej istoty i nie raz wczasowicze ociekali z nad tego jeziora nocą zostawiajac swoje rzeczy jeśli sie nie mylę to to stwozenie wyglądało jak bardzo wysoki czlowiek z dwoma garbami lub czymś przypominającym garby niby mieszanka człowieka z jakimś zwierzęciem nie będę opisywał bo w tym monecie nie pamietam dokładnie opowieści a nie chce zgadywać i wypaczać wspomnień tej osoby pozdrawiam i oby więcej filmów

  OdpowiedzUsuń
 15. I co cenzurka na tym forum czy co. A do Pseudo Escobara pytanie zadałem czekam na odpowiedz.
  Chyba ze ten post również zniknie

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.