poniedziałek, 19 września 2016

Przepraszam niemców za oszcerstwa w sprawie KL Majdanek

To jest już nie kary godne to jest poniżenie narodu Polskiego i ofiar Majdanka . Nie już nie daje rady , w Oświęcimiu też morowali Ruscy po wyzwoleniu ... Jak jaki kolwiek Polak może podważyć istnienie niemieckich obozów koncentracyjnych , jak można  wszystko zrzucić na sowietów . Gdy pokazałem komentarze mojej mamie rozpłakała się i powiedziała iż to co nadchodzi to słuszna kara .... Majdanek Sowiecki Kacet powodzenia życzę piewcą takich teorii , jeszcze żyją osoby , które przeżyły ten Kacet ... przesłałem te komentarze do muzeum ,,,, tylko milczenie .... 

10 komentarzy:

 1. Prawda jest BRUTALNA, ale jest faktem! W takim Auschwitz-Birkenau i jego podobozach po 1945r więżniami byli Polacy i Ukraińcy z UPA. NKWD i UB robiło "ordnung" na wyzwolonych terenach PL. POZDOWIENIA auf deine MUTTER- Gruss auch!

  OdpowiedzUsuń
 2. niemieckie Konzentrationslager były i to jest oczywiste ale w Oświęcimiu od wiosny do jesieni 1945 r. i przetrzymywano w nim wyłącznie jeńców niemieckich. W nomenklaturze sowieckiej obóz ten, podlegający NKWD, określany był jako łagier 22. Z kolei drugi z tych obozów dla jeńców niemieckich, którym również zarządzało NKWD, określany jako łagier 78 – założony w obrębie byłego obozu kobiecego KL Auschwitz II – Birkenau w Brzezince na odcinkach BIa i BIb – istniał od wiosny 1945 r. do wiosny 1946 r. Do przełomu lata i jesieni 1945 r. więziono w nim także osoby cywilne, pochodzące z Górnego Śląska i Podbeskidzia.W obozach tych przebywało łącznie nie mniej niż dwadzieścia pięć tysięcy osób. Ich komendantem był sowiecki pułkownik o nazwisku Masłobojew. Były to obozy przejściowe, w których umieszczano głównie jeńców niemieckich, przed ich wywiezieniem do łagrów na terenie ZSRR.Ruskie obozy i więzienia istniały zarówno w innych miejscach na ziemiach polskich np. na Majdanku i w Gross-Rosen, czy na terenie byłego obozu jenieckiego w Łambinowicach .W Oświęcimiu istniał również, funkcjonujący samodzielnie po przejęciu go od władz sowieckich – obóz Państwowego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego. Obóz ten został utworzony niedaleko dworca kolejowego w Oświęcimiu na terenie byłego „Gemeinschaftslagru”, w którym w latach wojny przebywali robotnicy polscy, pracujący przymusowo w firmach niemieckich, wykonujących prace budowlane na terenie KL Auschwitz. Trzy bloki, które wchodziły kiedyś w skład „Gemeinschaftslagru”, zachowane do dzisiaj, są położone w połowie drogi między dwoma dawnymi niemieckimi obozami nazistowskimi w Oświęcimiu i w Brzezince. W latach wojny „Gemeinschaftslager” położony był na skraju obszaru gospodarczego byłego niemieckiego obozu macierzystego w Oświęcimiu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Można jakieś źródła do sprawdzenia bo nie mogę znaleźć gdzie ktoś mówi coś takiego?!

  OdpowiedzUsuń
 4. Panie Darku, ja też jak przeczytałem komentarze na pana blogu to miałem dosłownie łzy w oczach... nie przypuszczałem, że człowiek w Polsce jest w stanie tak zgnoić, użyć takich inwektyw pod adresem drugiego człowieka. Jest pan naszym współczesnym mesjaszem niosącym kaganek prawdy i oświecenia. Odwala pan dobrze swoją robote! Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba kpisz z tym oświeceniem :D A gnoić ludzi to właśnie Darek zazwyczaj gnoi.

   Usuń
 5. Po co te spory,porostu były niemiecki obóz ruski zamienili w więzienie,o ile się nie mylę w Oświęcimiu tez najpierw były koszary wojska polskiego, co nie zmienia faktu że później był niemiecki obóz zagłady.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadza się ale wielu Polaków twierdzi że tylko Niemcy są winni?. Pan Dariusz Kwiecień zakłamuje historię twierdząc że z ruskich robi się teraz katów. Zgadza się kacapy i Niemcy znak równości mimo że ruscy wyzwalali nasz kraj!Jak ktoś jest zainteresowany to z chęcią skontaktuję kilku jeszcze żyjących świadków którzy przeżyli wyzwolenie obozu w Oświęcimiu a na drugi dzień byli na nowo osadzeni w obozie! Tak tak ci sami ludzie którzy czerwoni wyzwalali teraz na nowo osadzeni. Stalin bał się się inteligencji jak Hitler. Ludzie można się bawić historią ale nie można jej zakłamywać. Darek nie idź tą drogą!

   Usuń
 6. kacapy jak wyzwoliły obóz w Auschwitz to po kilku dniach zrobili sobie łagry na terenie naszego kraju. Dziadek opowiadał mi że sowiecki obóz w niczym nie różnił się od tego niemieckiego.

  OdpowiedzUsuń
 7. Dlaczego znowu wmanewrowałeś mamę w swoje kłamstwa? Nie kochasz jej? Nieładne zachowanie...

  OdpowiedzUsuń
 8. Witam Panie Darku okręt który uznał Pan za okręt Brytyjskiej marynarki wojennej to tzw. OKRĘTY TRANSPORTOWO–MINOWE TYPU LUBLIN (PROJ. 767)


  Nie rozumiem więc dlaczego wnosi Pan w swoim nagraniu że to okręt Brytyjskiej marynarki ja rozumiem że każdy ma prawo się mylić ale Pan jako Wojskowy ...
  ?

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.