wtorek, 30 sierpnia 2016

Depopulacja kolejny krok ...

Mój syn i podobni jemu młodzi ludzie niedługo oddadzą życie za wolną Polskę na pustyniach Syrii i innych chorych wojnach w które nas pakuje "nasz rzond" żenada . Być może że za wolną Ukrainę gdy ruszy Ukraińska ofensywa na Donbas i Krym .Teraz bardzo żałuje że tak wychowałem syna , Ojczyzna przede wszystkim, miłość do Historii i Narodu . Teraz jako żołnierz co rano słucha apelu smoleńskiego i jego kolegą z kompanii jest żołnierz z wermachtu  , Polak -niemiec dwa bratanki .Myśle ze powinienem go pozostawić samemu sobie , aby został takim kosmopolitycznym produktem . Niestety ja mam rozterki , mimo iż wiele lat spędziłem w mundurze , a On za Orzełka   , którego nosi na szyi , odda życie nie ważne gdzie . I gdzie w tym momencie będą rządzący i internetowe kreatury ... A depopulacja zbliża się wielkimi krokami -Antoni wzywa do broni - Wielkie Otwarcie Wrót tuż tuż ..

29 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Ironicznie to napisal bo nie zgadza sie z ich decyzjami

   Usuń
 2. Informacja o corannym słuchaniu "Apelu Smoleńskiego" przez wojsko jest tak niedorzeczna, że dyskwalifikuje autora totalnie.

  Jak Panu tak przeszkadza bycie Polakiem i posiadanie obowiązków polskich, to sugeruję się zrzec obywatelstwa.

  My tutaj w Polsce nie będziemy się głaskać z rosyjską V kolumną, tzw. separatystami i innymi figurami wspominającymi, jak to pięknie było za sowietów.

  OdpowiedzUsuń
 3. Po stylu widać, że to inna osoba napisała.

  OdpowiedzUsuń
 4. Czas przychamować piętą panie Darek, bo kocopoły lecą aż uszy więdną.

  OdpowiedzUsuń
 5. Aż, boję się pomyśleć, jak wychowałeś syna. Twoja „ … miłość do Historii i Narodu” to jedna wielka blaga. Jak można kochać historię a jednocześnie jej nie znać. Na każdym kroku kłamać i oszukiwać?
  Jak można kochać Naród a jednocześnie o Żołnierzach Wyklętych, którzy położyli na szali swoje życie mówić, że byli zbrodniarzami, mordercami, zbirami i bandytami? W jakim duchu wychowałeś syna? W duchu mrocznych czasów 1944 roku, kiedy to komunistyczne władze reprezentowane przez PKWN usunęły koronę z głowy Orła. Czy może raczej opierałeś swój przekaz na „bohaterach narodowych” typu?:
  dowódca I Armii WP, generał brygady Zygmunt Berling - który został zdegradowany i wydalony z Wojska Polskiego a rozkazem gen. Władysława Andersa i wyrokiem Sądu Polowego skazany zaocznie również na karę śmierci jako dezerter.
  A może?:
  dowódca II Armii WP, generał pułkownik Armii Czerwonej, Karol Świerczewski „Walter” - który, podczas wojny polsko-bolszewickiej (1920r.) został na własną prośbę(!!!) skierowany na Front Zachodni i walczył wraz z armią Michaiła Tuchaczewskiego, przeciw oddziałom Wojska Polskiego.

  O Narodzie mówisz? Jakim? Chyba jedynie o ZSRR.
  Nie jesteś „RUSOFANEM”? Otóż jesteś!!!, pisałeś o tym (usunąłeś), ale film ze spotkania z Panem Stanisławem w Witoszowie pozostał (15 września 2015) - Twoje stwierdzenie i Twój dzwonek w komórce „Священная война (Święta wojna)!!!
  To ma być postawa Polaka???
  Na koniec.
  Przypuszczam dlaczego tak się boisz „zatargu” z Rosją. Otóż, musiałbyś podnieś karabin przeciwko swoim ;-((
  Czekam na komentarz – Twój i WSZYSTKICH. Na marginesie, wpis na dole strony: Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam jest MARTWY.
  p.s. daj tu odpowiedź Twojego Syna.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ma Bu czy to nie przypadkiem jakiś Car czy Caryca nie wcisnęła korony na głowę Białego Orła Piastowskiego , ustosunkuj się do tego , który z Polskich wojów miał w herbie orała z korona na głowie . To pewnie Jan III Sobieski nie , no może każdy inny , nie . No kto wcisnął koronę na głowę naszego orła Piastowskiego jedynego symbolu POLAN , no kto odpowiedz ...

   Usuń
  2. Nie Darek,
   odpisz na wszystko. Jak na pojedynku, jestem do Twojej dyspozycji.

   Usuń
  3. Jak tak czytam niektóre komentarze i widzę tak ogromną relatywizację naszej historii. Wybielanie za wszelką cenę jednych i opluwanie bez żadnej refleksji innych to tak sobie myślę że gdyby w pokolenie moich dziadków było tak zaciekłe i podatne na manipulacje to nie mieli byśmy w swojej historii organizacji takich jak AK tylko "Polnische Waffen SS" Prawda jest taka że zwykły szary Polak walczył jak umiał jak mógł za jedną Wolną Polskę nie ważne czy w AK AL BCh LWP czy w jednostkach na zachodzie. Dowódcy, ich mocodawcy i polityka to zupełnie inna bajka. Większość ludzi (jak 77 lat temu tak i teraz)jest przyzwoitych, ale bandyci i zbrodniarze zdarzają się w każdym narodzie, nie można mówić że jak z pochodzenia Polak i walczył z ruskimi to na pewno bohater, a jak walczył w LWP to zbrodniarz na usługach ZSRR. Jak tak postawimy sprawę to powinniśmy postawić pomnik SS-Obergruppenfuhrerowi Erichowi von dem Bachowi-Zelewskiemu w końcu z pochodzenia Polak wyrzynał ruską partyzantkę a że z takim samym zapałem mordował Polaków to się "wygumkuje" bo na pewno nie miał wyjścia i tylko wykonywał rozkazy.

   Usuń
  4. @Pawel
   BCh-powstale na bazie dezerterow z ZWZ, komunistow i kryninalistow o pogladach komunistycznych ktorych czerwoni zwolnili z polskich wiezien aby siali terror wsrod przeciwnikow politycznych, oraz komunistow z PPRu, przedwojennych terrorystow i lumpow ktorzy masowo dolaczyli do kaloboracji SOWIECKIEGO(Nie Polskiego) Rzadu PKWN w Lublinie, w CALOSCI obsadzonego przez sowieckich komunistow i agentiw KGB zrownujesz z AK?
   To jest szczyt bezczelonosci i relatywizmu historycznego.
   Dokladnie okresla jak zmanipulowana osoba jestes.

   Usuń
  5. Czy walka w oddziałach GL/AL przyniosła „Twoim” dziadkom wolność? NIE, a wiesz dlaczego, ponieważ partyzanci GL/AL walczyli o kolejne zniewolenie – komunistyczne. AK i NSZ walczyły o Polskę, którą możesz cieszyć się od 1989 r. Wyobraź sobie teraz rok 1950 i takie teksty. „Czapa” lub w najlepszym wypadku ciężki obóz pracy na dalekim wschodzie. Nie widzisz różnicy?
   p.s.
   był taki generał Pawło Szandruk (Ukrainiec dla ścisłości), który ocalił od zagłady (przehandlował z Aliantami dzięki pomocy polskich generałów) w 1945r. m.in. żołnierzy 14. Dywizji Grenadierów SS "Hałyczyna", a w 1965 r. odbierał w Londynie z rąk gen. Władysława Andersa krzyż Virtuti Militari – zdziwiony? I nic nie trzeba „gumkować”.

   Usuń
  6. Od ładnych kilku lat staram się badać historie ale z perspektywy własnej rodziny. Nie opieram się wyłącznie na publikacjach pisanych z określoną ("prawą" lub "lewą") przewodnią tezą a na małych faktach które praktycznie każdy może znaleźć w historii swojej rodziny. Problem jest taki że komuniści po wojnie starali się za wszelką cenę zmienić postrzeganie przez "ciemny lud" historii co doprowadziło do tego że druga strona zrobiła dokładnie to samo, z historii trzeba wyciągać naukę na przyszłość a nie argumenty na poparcie swoich politycznych poglądów. Jak widzę faszystowskich bandytów palących race 1 sierpnia to szlak mnie trafia i sądzą że kilka osób z mojej rodziny które walczyły wtedy z ich ideologicznymi przodkami przewraca się w grobie. Jeśli ktoś jest zmanipulowany to osoby które szufladkują innych według prostych wzorców na "komuchów" "lewaków" "prawdziwych patriotów" "żydów" "katolików" "ciapatych" "brudasów" mi to coraz bardziej przypomina pewną rampę gdzie grupka fanatyków która uwierzyła w swą nieomylność wyższość i misję wobec wodza narodu i historii oczyszczała świat z "elementu" który nie pasował do ich czarno białego postrzegania świata.
   Nie ma prawdy historycznej bez obiektywizmu, jest niepodważalnym że dowództwo komunistycznej partyzantki LWP oddziały KBW NIE działały na rzecz wolności i niepodległości Polski, ale zwykli szarzy żołnierze to inna bajka oni walczyli i ginęli nie za swoich dowódców czy ich moskiewskich zwierzchników a za ten kawałek ziemi. Tak samo jak wśród AK zdarzali się (na szczęście rzadko) zwykli bandyci. Jest jakimś wielkim nieporozumieniem że mając tak wspaniałe osoby jak np. Pilecki, Bartoszewski czy Pilch (który nota bene walczył z sowiecką Białoruską partyzantką ale z tego co wiem to nie pacyfikował ludności cywilnej) stawiamy dziś młodzieży za wzór ludzi takich jak "Bury". I jeszcze jedna uwaga Stalin tak na prawdę miał w głęboko gdzieś ustalenia z aliantami i sądzę że gdyby nie LWP jest wielce prawdopodobne że dziś mówili byśmy raczej po rosyjsku. Miałem kiedyś zaszczyt porozmawiać z człowiekiem który służył w bardzo znamienitym oddziale na zachodzie a po wojnie wrócił do kraju chociaż zdawał sobie sprawę że z życiorysem swoim i swojej rodziny bardzo dużo ryzykuje powiedział kiedyś coś w tym sensie że jego koledzy z Londynu powinni pohamować swoje sondy na różne tematy bo to on a nie oni miał na tyle odwagi żeby wrócić i jak oni siedzieli w fotelach popijając herbatkę on siedział na odwróconym taborecie, i to była prawdziwa odwaga i patriotyzm na który wielu z nas (a już na pewno "prawdziwych Polaków" z pod znaku MW, ONR) nie było by stać.

   Usuń
  7. „ … ale zwykli szarzy żołnierze to inna bajka oni walczyli i ginęli nie za swoich dowódców czy ich moskiewskich zwierzchników a za ten kawałek ziemi”. Po części – zgoda. Nie umniejszam daniny krwi Tych ludzi, ale jeżeli lubisz historię, to zapewne wiesz, że w październiku 1944r. rozpoczęto formowanie 3 Armii WP. Jaki był efekt, zarzucono pomysł z powodu braków kadrowych (od szeregowego do oficera). Wiesz również zapewne, że szacowana ilość żołnierzy niepodległościowych pod bronią w danym okresie, to ok. 200 tyś. i co, nie był zaplecza? Otóż było, tylko Ci ludzie wiedzieli w co się pakują - w komitywę z bolszewikiem na pohybel własnej Ojczyźnie, za którą pięć lat przelewali krew i tracili zdrowie w lasach a po wojnie życie w lochach UB. Na czyje wyszło?
   Odnośnie „Burego” – długi temat, zdania historyków, prawników, psychologów są podzielone.
   Odnośnie człowieka „który służył w bardzo znamienitym oddziale na zachodzie…”, powiem tak, romantyk, utopijny patriota, „wariat” z nieskończoną dozą szczęścia.
   Idź na grób Siedzikówny „Inki” i jej to powiedz, zabitej tylko za to, że była niepoprawną ideologicznie patriotką - Polką, do tego sanitariuszką niosąca pomoc nawet rannym UBkom, która nie miała nawet 18-lat.
   To jest zgroza.

   Usuń
  8. Paweł P. widzę, że tu są tak samo jak walczący w polityce ... moja prawda jest ta najprawdziwsza 😂 z durniami się nie dyskutuje, bo Człowiek zniża się do poziomu tego "czegoś" 😂 Mojsza prawda jest prawdziwsza 😂😂😂

   Usuń
 6. A czemu już nie ma filmów z takim wąsatym ćwokim z metra ciętym z jakiegoś duetu patriotycznego. Była to tak zgrabna pokraka, że człek go oglądając i słuchając miał niezły ubaw, nie gorszy, niż z kwietniowych pleciug.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spelnily sie zyczenia Pna Darka ktore mu skladal nad sadzawka z karpiem, aby mial tyle sukcesow co ten karp. No i 'cwok' siedzi jak karp w mule szorujac dno.
   W KNP do dzis beka z jego horoskopow.

   Usuń
  2. Pisz ćwoku bez błędów😂

   Usuń
 7. Orzeł w koronie był już na denarach Bolesława Chrobrego.

  OdpowiedzUsuń
 8. Kur... Rzond???? Darek,na milosc boska..to karygodny blad,mowisz czasem ze przykro ci jest ze z ciebie lacha dra itp..jak tu nie drzec jak piszesz cos takiego..wez czasem slownik i zajrzyj jak czegos nie bedziesz pewien bo to naprawde wstyd zeby dorosly meszczyzna robil takie byki.a po za tym chcesz uchodzic za osobe znana i lubiana(wrecz publiczna) wiec trzeba cos soba reprezentowac.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jednego nie mogę zrozumieć, jak można zwracać uwagę jednej osobie że pisze z błędami ortograficznymi, a tym samym pisząc swoją wypowiedź popełniać błędy ortograficzne. Panie , a tą potoczną łacinę zostaw sobie do piwka przy grillu.

   Usuń
  2. Romuś ty do mnie te slowa??

   Usuń
 9. "Wielkie Otwarcie Wrót tuż tuż .. "
  Czasami odnoszę wrażenie, że wiesz więcej nisz nam mówisz:)

  OdpowiedzUsuń
 10. Czekam na przyjazd tego pana do cytadeli grudziądzkiej wówczas zadam temu panu kilka pytań z historii i geologi! Lubi zwiedzać Kujawy więc zapraszam pana do Grudziądza! Napisz pan kiedy jesteś a ja jestem! Pozdrowionka!

  OdpowiedzUsuń
 11. Obiektywnie patrząc zaczynają się brednie 😞 nikt nikogo w Polsce nie wysłał na siłę na jakąkolwiek wojnę. W tej chwili to ich praca i mogą zginąć podobnie jak górnik w kopalni. Lubię słuchać nawet mitów, ale polityki nie lubię tym bardziej , że wszyscy są tacy sami z każdej opcji. Obrona Polski nie jest jakimś przywilejem a JEST obowiązkiem prawdziwego Polaka. Ten kto nie ma zamiaru czynić to zwykły TCHÓRZ😠. Ojjj zaczyna mi tu kodziarstwem na stronie zjeżdżać - a tego nie ścierpię 😂

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak sam Pan napisał obrona kraju jest obowiązkiem prawdziwego Polaka i z tym się zgadzam , ale nie zgadzam się aby PW brało udział w działaniach wojennych po za granicami RP pod przykrywką walki z terroryzmem. Wojsko wysłałbym tylko i wyłącznie gdyby dany kraj poprosił o taką pomoc, albo gdyby jeden z moich sojuszników zostałby zaatakowany. W innym przypadku zero wyjazdów.

   Usuń
  2. Racja, tylko że obecnie to mamona rządzi wszystkim i jafą tam gdzie ich poślą. Niestety może to przykre, ale nie jadą tam za darmo 😞. To, że potem różnie się traktuje takich weteranów to przykład porzekadła "murzyn zrobił swoje, murzyn może odejść..." 😭

   Usuń
 12. Zostawiam tu ciekawy link, polecam.

  „Wszystkie środki, które służą ograniczeniom rozrodczości, powinny być tolerowane albo popierane. Spędzanie płodu musi być na pozostałym obszarze Polski niekaralne. Środki służące do spędzania płodu i środki zapobiegawcze mogą być w każdej formie publiczne oferowane, przy czym nie może to pociągać za sobą jakichkolwiek policyjnych konsekwencji. Homoseksualizm należy uznać za niekaralny. Przeciwko instytucjom i osobom, które trudnią się zawodowo spędzaniem płodu, nie powinny być wszczynane policyjne dochodzenia. Rasowo-hygienicznych zarządzeń w żadnym razie nie należy popierać”

  USSR-120 Berlin 2.10.1940 ” ( Za: Zeszyty Oświęcimskie nr2, Państwowe Muzeum w Oświęcimiu 1958, s 45)

  https://filmyprawdy.wordpress.com/nazistowskie-metody-depopulacji-polski-wciaz-realizowane/

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.