niedziela, 15 maja 2016

Prelekcja Dariusza Kwietnia w Londynie 2016 Part 1

Pozdrawiamy uczestników spotkania. Na sali po spotkaniu został znaleziony plecak, właściciela prosimy o kontakt pod numerem: +44 7821 133 652

4 komentarze:

 1. 00:21:50 _ Darek popraw się, bo Polska nie ma Broni Nuklearnej. Rakiety neutronowe, to broń nuklearna. Pilnuj się przed takimi "suflerami", bo to pożywka dla Twoich wrogów. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. https://pl.wikipedia.org/wiki/Incydent_na_mo%C5%9Bcie_Marco_Polo

  To jest początek II WŚ-pomijany przez wszystkich...finałem był Koreański jeniec pojmany na plażach Normandii w mundurze Wermachtu, po służbie w japońskiej Armii Mandżukao, Czerwonej, potem niemieckiej- uwolniony od koszmaru wojny po 7 latach przez Amerykanów.

  OdpowiedzUsuń
 3. Darek do cholery jasnej w minucie 8:57 powiedziałeś Polskie obozy koncentracyjne. PRZECIEŻ TO BYŁY NIEMIECKIE OBOZY NA TERENIE Polski. Proszę sprostuj tę wypowiedź bo zaraz ktoś to wyłapie i będzie cisnol po Tobie. A na marginesie dobry materiał.

  OdpowiedzUsuń
 4. Około 32 minuty głos z sali zaczyna głosić panslawizm, to taka ideologia rosyjska jakoby Rosjanie to słowianie, a inne ludy to też ewentualnie słowianie, ale tylko jeśli zgodzą się wejść pod rosyjski but. Otóż to idiotyzm to n-tej potęgi. Nigdy nie było na planecie ziemia ludu który by się sam nazywał słowianami.

  Potem jeszcze ten sam głos z sali mówi zlepek: "rdzenni Rosjanie". Tymczasem nie ma żadnych rdzennych Rosjan, Rosja to lud składający się z ponad trzystu różnych ludów z całego świata w pamiętanej historii, a ile przedtem nie wiemy, ale na pewno znacznie jeszcze więcej. To jacy rdzenni? Nie było nigdy żadnych rdzennych Rosjan. W Rosji spotkacie np. taki liczny fenomen: wysokich blondynów o niebieskich oczach - jakich lubią Niemcy, ale jednoczesnie z tzw. "azjatyckim fałdem" na oczach.
  Uwaga, mała wisienka dla panslawistów: nie wiem kogo nazywacie słowianami, jaka jest Wasza definicja, bo ta oficjalna naukowa jest pozbawiona sensu. Nie ma tu ani wspólnoty języka, ani zamieszkiwanego terenu, ani zwyczajów, ani podobieństw mentalnych. Tylko jedno pojęcie łączy ten termin: słowianie jako slave: niewolnicy. Dlaczego? Ano bo w pradawnych czasach ziemie w Europie środkowej i wschodniej były najliczniejsze na planecie, a gdzie idzie łowca niewolników polować? Tam gdzie rybak łowić: tam gdzie najwięcej ryb.
  Ta wisienka na torcie dla pana panslawisty z sali, co się odezwał ok. 32 minuty, to jest taki fakt: skoro słowianie to ludzie zamieszkujący obszar Europy środkowej, no to w takim razie Chazarowie są jak najbardziej słowianami. Tak samo Niemcy są słowianami. Tak samo Czesi. Oczywiście ukraińscy banderowcy to stuprocentowi słowianie. Są w internecie ludzie który to właśnie piszą, ale to jest wszystko nonsens. Prawda jest taka, że nigdy nie było żadnych słowian.

  Pocieszenie dla Polaków: jesteśmy gigantycznie spokrewnieni z dosłownie całym światem, w wielkim stopniu nosimy geny neandrtalczyków zamieszkujących Europę setki tysięcy lat temu, oraz geny Persów. Mamy przede wszystkim wspólną od tysięcy lat historię z Hunami zwanymi teraz Węgrami /Hun-gary/. Do tego stopnia jesteśmy zmieszani z Węgrami, że praktyczniej nazywać nas i ich jednym narodem o dwu językach. Istnieją wspólne cmentarze polskie i węgierskie sprzed tysięcy lat... Natomiast spokrewnieni jesteśmy dosłownie ze wszystkimi ludami całej ziemi w dużo mniejszym stopniu niż z Węgrami, ale jednak.
  Tym, co dzieli ludzi, to nie jest pokrewieństwo, tylko przynależność cywilizacyjna. My i Węgrzy: dominuje monarchiczna cywilizacja łacińska w której mają nad wszystkim rządzić Ich Wysokości Prawa Naturalne ludzi niewinnych /jako Prawa Stwórcy/. Rosja i Niemcy dominuje cywilizacja bizantyńska /Unia Europejska to typowy przykład cywilizacji bizantyńskiej/ silnie teraz podmywana w Niemczech przez pasożytniczą pseudocywilizację muzułmańską, która prawdopodobnie błyskawicznie zniszczy cały zachód Europy. Białoruś: nadal wśród ludu nasza cywilizacja podmywana przez bizantyńską. Obszar euroatlantycki wroga nam pseudocywilizacja pasożytnicza talmudyczna /oparta na talmudzie jako systemie wartości obowiązujących/. Ukraina: dominuje tam wroga wobec Polaków i Węgrów cywilizacja obozowa /turańska/, która na obszarach Polaki i Węgier dominowała w okresie przedchrześcijańskim.
  Cieszcie się ludzie, że jesteście Polakami, dziękujcie przodkom, bo nasza monarchiczna cywilizacja łacińska jest po prostu najlepsza na śwecie i dominuje pośród ludu, podświadomie w systemie wartości.

  Pozdrowienia z Krakowa dla Pana Dariusza

  PS Panie Darku, Polaków w okresie II wojny zginęło na pewno kilkanaście milionów. Można porównać Roczniki Statystyczne. Obecnie jest niecałe trzydzieści milionów w kraju. Chcą nas obecnie jeszcze wpakować w wojnę i zredukować o połowę. Nie dajcie się w wciągnąć w tę grę.

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.