wtorek, 17 maja 2016

Gotuj z Dariuszem - "kotlet a'la Dariusz Kwiecień"

Pozdrowienia i podziękowania dla całego klanu Chrzanów ....

12 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam nadzieje że któregoś dnia wyrwę się z korporacji na weekend i wpadnę na kotleta :) Pozdrawiam Pana gorąco !

  OdpowiedzUsuń
 3. Spoko,nieznałem cię z tej strony ale musze przyznać,że masz i w tej dziedzinie dar,lubie takie staropolskie dobre jadło, uuuummm wedzonka musze też przyznać,że kotlety rozbijasz z niezwykła pieczatowiłością pozdrawiam Darek

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam Darek powiem ci że jestem zdruzgotany tym co muwisz,o tych pogrózkach obrażaniu twojej rodziny dla mnie to kuriozum,albo kogoś interesuje historia i teorie albo życie prywatne,z czego się żyje i co się robi ,prywatne życie to może interesować dobrych znajomych a nie pajaców internetowych ,ci którzy grozą wierz mi konsekwencja będzie ,także nie tłumacz się bo to nie warto jak ktoś rozumie choć troche co robisz to i tak nie pojmie o co tu chodzi ,a pajac który kogoś powiela no cóż moge mu tylko współczuć marnego żywota pozdrawiam Darek

  OdpowiedzUsuń
 5. To jeszcze Taniec z gwiazdami i komplet ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Zgłodniałem :) Przepraszam że odskoczę od tematu "żarłacznego" ;) Jak wiadomo P. Darek nie ma czasu na czytanie postów ale może kiedyś cud się stanie. ;)
  Jestem osobą niepełnosprawną choć i tu spoko, spoko..nie jest tak źle żebym nie mógł po terenie tuptać. Nogi i ręce mam "na chodzie" i poruszać się mogę nawet po górkach aczkolwiek w nieco ograniczonym tempie.
  P. Darek swego czasu wspominał w jednym w swoim filmiku jak mu się "fajnie" tupta o kulach po górkach Reise. Mam nadzieję że kiedyś uda się mi się spotkać z P. Darkiem bo wiem że będzie warto. Jestem generalnie "mobilny" autem też dojadę. ;)
  Wspominał też o obozach niemieckich które jak się rozejrzeć będą i obok nas w miejscowości w którym mieszkamy.
  Mieszkam od urodzenia w Jaworznie. Jest takie miejsce. Mam dużo zdjęć bo moim "fiołem" jest fotografia gł. przyrody ale każdy temat mnie interesuje, również historia. W skrócie:
  Obóz można podzielić na trzy etapy czasowe.
  Podobóz Neu Dachs 1943-1945
  Centralny obóz pracy 1945 - 1949
  Centralne więzienie dla młodocianych 1951 - 1955
  O historii tego miejsca można poczytać w necie np. tu. http://www.obozdwochtotalitaryzmow.pl/o2t/neu-dachs.html
  Jak widać miejsce wykorzystywane nie tylko przez niemców...
  Sorry że się nieco rozpisałem, pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 7. Były; są; i będą osoby, które nas nienawidzą. Nie ma się co przejmować ,,nasieniem węża - szatańskim pomiotem''. Każdy przy sądzie ostatecznym zapłaci za swoje czyny. Dziękuje Dariuszowi za relację i za przepis :) Bóg z Wami Bracia i Siostry.

  OdpowiedzUsuń
 8. Fajnie Dariusz,zaskoczyłeś mnie i zapewne wielu odwiedzających ten profil.Fajnie się oglądało i słuchało.Trzymaj tak dalej.

  OdpowiedzUsuń
 9. Dariusz daje rade wszędzie,tak trzymaj,fajnie się oglądało,pozdro.

  OdpowiedzUsuń
 10. Szczaw,nać pietruszki,listek bazylii.

  Jeszcze szczypta majeranku i już CZTERY LISTKI mamy w garnku.

  OdpowiedzUsuń
 11. Panie Dariuszu szkoda że nie trafiłam nigdy na nauczyciela historii który opowiadalby z taką pasją jak Pan. Myślę że nauczyciele historii powinni brać z Pana przykład w jaki sposób zachęcać do czytania i zgłębiania wiedzy na temat historii. Czekam na kolejną audycję i kolejne polecane książki Życzę zdrowia dla Pana i Pana mamy. Marta z Poznania

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.