wtorek, 20 października 2015

Skarby III Rzeszy mity i legendy - Riese inna rzeczywistość- Dariusz Kwiecień komu zależy na uciszeniu wariata ?.....10 komentarzy:

 1. No napewno wiemy doskonale że prawda i domniemania są niewygodne a szczególnie w momencie kiedy niosą za sobą fakty,które okazują się niepodwarzalne i niewygodne, zaczynają się dyskusje,ludzie się zaczynają interesować i drążyć ,a to czasem przeskadza ,komu zalezy nie wiem ,być może internetowym świrom ,ludziom płytkim którym wystarcza rzekoma prawda którą ktoś tworzył przez lata i tak zostało ,było dobrze to po co ruszać tematy które według kogoś zostały wyjaśnione i opisane ,a tu bum pojawił się Darek i masa ludzi którym tamte fakty nie wystarczają i się zaczeło ,a to przeszkadza wielu podejrzewam rzekomym historykom co byli widzieli i wiedzą wszystko ,no całe szczęscie tak nie jest bo jesteśmy MY a dla nich to problem,a co najlepiej wtedy zrobić muwić że ktoś to wariat ,heretyk ,bajkopisaż itp.itd.

  OdpowiedzUsuń
 2. Są zdjęcia złotego pociągu w tunelu walim Wałbrzych.

  OdpowiedzUsuń
 3. Darku ty jestes zbyt niezalezny ,pokazujesz fakty ! o kturych inni nie chca mowic, bo albo im kazano albo maja w tym jakis interes ! zycze ci zdrowia chlopie i grubej skury ,wez pod uwage te nowe zabawki "Drony" twoje programy moglbys wzbogacic o piekne zdjecia z gory szczegulnie jesienia ,przy okazji moglbys z gory zobaczyc kto za toba lazi he he ! pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeszcze cos przyszlo mi do glowy ! Tesla juz dawno pokazal jak robic prad z otoczenia,magnesami itd,a potapow stworzyl swuj wieczny silnik , wiec co stoi na przeszkodzie rozbudowania tych podziemi w potezne bazy wojskowo produkcyjne jak te w USA np, "Dulce? ? przy elektrolizie wody powstaje tlen i paliwo wodor zatem wentylacja jest im niepotrzebna ! co jest lepsze budowa nowej bazy cza rozbudowa starej i polaczenie jej podzimnie z innymi na swiecie ?pozdrawiam .

   Usuń
 4. Panie Darku, oglądałem wczoraj w TV4 program B. Wołoszańskiego pt. "Skarby III Rzeszy", pokazany był tunel kolejowy gdzie uciekła hybryda człowieka i wilka. Pan Wołoszański stwierdził że w tym tunelu "garażował" pociąg Hitlera, jak on odwiedzał te tereny i że poza małymi wnękami nic tam nie ma. Widziałem na kilku pańskich filmach że jest tam znacznie więcej, niż mówi p. Wołoszański. Czy on też przeszedł na "ciemną stronę mocy". Wielki szacunek dla Pana i tego co Pan robi. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 5. Panie Darku wczoraj oglądałem na TV4 program B. Wołoszańskiego pt."Skarby III Rzeszy". Pan Wołoszański opowiadał o pociągach ze skarbami Wrocławia i gdzie mogły one być ukryte. Pokazał tunel kolejowy do którego uciekła istota człekopodobna, ta o której mówił pan w Niezależnej TV. B. Wołoszański twierdzi że w tym tunelu "garażował" pociąg Hitlera w czasie kiedy bywał on na tym terenie i że tam oprócz małych wnęk nic nie ma, a przecież na pańskich filmach z tego miejsca widać że tam zostało coś zamurowane. Pewnie i p. Wołoszański przeszedł już na "ciemną stronę mocy". Bardzo szanuje pańską pracę nawet jeśli zdarzy się panu pomylić, bo to skłania do tego żeby trochę pogrzebać w historii. Z niecierpliwością czekam na kolejne materiały o Riese. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 6. Jeśli chodzi o ciapatych to mam podobne poglądy na ich temat do pańskich. Zalewa nas armia islamistów i boleje nad tym że młodzi Polacy w wieku 18-30 lat nie potrafią obchodzić się z bronią. Gdyby teraz wybuchła wojna i oni dostali by broń do ręki to pewnie sami by się nawzajem wystrzelali. My się niestety starzejemy (urodziłem się w 1970r.). Armia Zawodowa to dobry pomysł, ale Rząd powinien wprowadzić obowiązkowe szkolenie wojskowe (strzelanie, taktyka pola walki, posługiwanie się środkami ochrony osobistej) dla osób które nie odbyły zasadniczej służby wojskowej. Super że chociaż pan organizuje takie szkolenia.

  OdpowiedzUsuń
 7. Poglady o ciapatych mam takie jak pan panie Darku zresztą wszystko o czym pan mówi w pełni sie z tym zgadzam źle się dzieje mam 30 lat i do wojska poszedlem na ochotnika bo jestem dumny z bycia Polakiem i kazdy polak powinien być przeszkolony do obrony swojego kraju a dzis młodzieży do tego nie ciagnie nie znaja naszej historii a nawet malo co historii dotyczącej II wojny światowej jest to bardzo przykre

  OdpowiedzUsuń
 8. Panie Darku pełen szacunek za to co Pan robi

  OdpowiedzUsuń
 9. Pełen szacunek Panie Darku za to jak Pan dba o prawde w polskiej historii mam 30 lat i szczerze moge powiedziec ze wpelni sie zgadzam z pana pogladami od zawsze kochałem historię a szczególnie okres II Wojny Światowej od dziecka moja prababcia opowiadala mi co sie dzialo podczas wojny i podczas okupacji niemieckiej jak i podczas wyzwolenia przez armię radziecka zaszczepila we mnie patriotyzm od poczatku mego życia i bardzo sie z tego cieszę

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.