czwartek, 8 października 2015

przeprasza za nieobecność

Kolejna audycja dopiero za  tydzień .codziennie treningi oraz szkolenia zajmują mój cały czas .Nie mam dojścia komputera jedyna lacznosc z Wami to telefon .na pewno jestem na wolności i do tego wWP trenujemy z anglikami zdjęcia możecie zobaczyć na anty sidorze. Do usłyszenia za tydzień .

10 komentarzy:

 1. Panie Dariuszu,
  gratuluję. Człowiek z pasją i zapałem. Takich coraz mniej, niestety. Wielokrotnie Pan prezentował swoistą internetową abnegację. Rozumiem, lecz nie podejrzewam Pana o zaprzeczanie postępu. Dowodem jest pański blog... :P
  Dość słodzenia.
  Prezentuje Pan w ostatnich wystąpieniach postawę bycia gotowym na rozwiązanie ostateczne, czyli z użyciem broni. Nie zaprzeczam. Armia jest jednym z ważnych elementów prowadzenia wojny, lecz wymyślono ciekawsze sposoby jej prowadzenia. Załączam link do starego, acz ciągle aktualnego materiału, który pokazuje jak się w tych czasach niszczy całe kraje postępując według rad Sun Tzu (lubi Pan czytać i zakładam, że zna Pan Sztukę Wojny) - nie oddając ani jednego strzału.
  https://www.youtube.com/watch?t=773&v=lWIpFvGrNak
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Proszę wrócić do notatek z notesów / zeszytów. W audycji LIV skonczyleś na Bartniku, ktory zostaje wyslany na front. Jestesmy ciekawi co dalej.

  Audycja LV jest juz o czym innym,nie zakonczyles historii. A opowiesci z twoich zeszytow byly najlepszymi audycjami.

  Pozdrawiam i czekam na kontynuacje historii Bartnika val Buholza.

  OdpowiedzUsuń
 3. podpinam się do prośby kolegi 'michał mycy' co dalej z bartnikiem?

  OdpowiedzUsuń
 4. Podpinam się do prośby kolegi 'michał mycy' co dalej z Bartnikiem?

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawe informacje min. o czarnych kamieniach które zostały znalezione w bunkrach Bawarii. Była ekstrahowana z nich ciecz... Cały wykład jest interesujący .

  https://youtu.be/URyrWw9OJGA?t=1h9m57s

  OdpowiedzUsuń
 6. Ciekawe informacje min. o czarnych kamieniach które zostały znalezione w bunkrach Bawarii. Była ekstrahowana z nich ciecz... Cały wykład jest interesujący .

  https://youtu.be/URyrWw9OJGA?t=1h9m57s

  OdpowiedzUsuń
 7. Ciekawy wykład który nawiązuje min do Niemieckich badań.
  link przerzuca do 1.09.57h wykładu w którym mowa jest o czarnych kamieniach i substancji z nich ekstrahowanej. Warto odsłuchać trochę wcześniej a najlepiej od początku.

  https://youtu.be/URyrWw9OJGA?t=1h9m57s

  OdpowiedzUsuń
 8. Zgadzam się i popieram przedmówców,co dalej z Bartnikiem i kolejnymi opowieściami?
  Czekam na kontynuację.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.