wtorek, 8 września 2015

Plan Himmlera = Wielkie Otwarcie Wrót

Czy o tym nie pisałem ?
Czy o tym nie mówiłem ?
Czy o tym nie przestrzegałem ?

Brudna armia Himmlera zalewa Europę , a ta jest bez silna . Judaizacja naszego kraju przebiegła bez krwawo lecz Islamizacja niesie za sobą krew i pożogę . Szariat w Polsce , świat stanął na głowie ..
Jednak są ludzie , którzy nie będą się temu przyglądać  . Jest nas coraz więcej kolejne grupy udało mi się stworzyć w rożnych miastach . Jeżeli państwo jest bez silne to obowiązkiem każdego obywatela jest obrona swego dobytku oraz ziemi .

 I tego nikt Wam nie zabroni , .!!!!!

 Wielkie Otwarcie Wrót czyli Islamska pożoga , Grecja już tego doświadczyła , Węgry już się przeciwstawiają a Ciapate demolują , kradną i destabilizują , kto będzie następny , komu następnemu obetną głowę . Ile chorób przynieśli, Aids na pewno ,  Ebola to tylko kwestia czasu .


75-80 lat tak mówi proroctwo Himmlera , a może to jest Wunderwaffe ?.

9 komentarzy:

 1. W Gdańsku już sie organizujemy,bokserzy,chlopaki po wojsku...strzelamy na strzelnicy,szkolimy sie w walce z uzyciem białej broni. Jestesmy gotowi,nie damy im nawet dnia spokoju. Pozdrowienia.

  OdpowiedzUsuń
 2. Fakt faktem ze exodus narodów kolorowych,powiem jest tematem dość ciekawym a zarazem niepokojącym ,co jest powodem ekspansji na europe ,nie mam pojęcia być moze wiara, być moze jakieś proroctwo o którym my nie wiemy ,być moze bieda która jest tam niesamowita ,no niestety nie są to narody zbytnio dbające o prace ,najlepiej dać ale nie pracować ,trzeba pamiętać o tym ze są to narody o innym toku myślenia innym sposobie bycia i oczywiście innym spojrzeniu na wiare do boga czy blizniego ,mnie osobiście ludzie irytują mnie strasznie ale to temat rzeka ,w krajach ościennych są traktowani jako imigranci i wszystko im się nalezy a my jako polacy jesteśmy tylko arbajterami ale nie imigrantami ,reszte niech sobie sam kazdy dopowie ,nie pozwólmy aby nas zalała ta szarańcza bo będzie bieda ,walczmy o to być moze jest to wyzwanie i próba dla nas jako polaków abyśmy wreszcie się zjednoczyli i pokazali ze potrafimy być narodem który moze duzo a nie na chwile ,nie dajmy satysfakcji szczególnie niemcom ,którzy mają w tej chwili potęzny problem z imigrantami ,niemiecka tolerancja odbija się czkawką no ale z drugiej strony chcieli to mają ,pomóżmy sobie a nie kolorowym my mamy swoje problemy pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja idę!!! wynocha z Polski ciapaty z iphonami głodne gardzące1000zł i dachem nad głową!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wynocha z polski poprancu pseudokatoliku i patrioto Muzulmanie za naszą wolność niejednokrotnie przelali krew nawet w XXw matole - wroc do szkoly zgleb historie

   Usuń
  2. nienormalny jesteś? muzułmanie byli i są zaprzyjaźnieni z Hitlerowcami, a gdyby nie Sobieski i opór Polaków to europa już dawno by nie istniała. Islam to organizacja faszystowska i z wolnością nie ma nic wspólnego.

   Usuń
  3. na jakim ty świecie żyjesz? Islam to ustrój faszystowski i z wolnością ma tyle wspólnego co burka z bikini. Gdyby nie Sobieski i opór Polaków to Europa już dawno by nie istniała.

   Usuń
 4. Może jakaś audycja na ten temat Panie Dariuszu?

  OdpowiedzUsuń
 5. Mój dziadek mówi,że to Putin ciapatych do europy wprowadza jak "zielonych ludków". Zauważcie. 90 % to ludki w wieku poborowym. Najlepszy materiał (20 -sto latki) . Wystarczy uzbroić. A czy szkoleni ? Cóż. Jak był sztorm to chrześcijan wyrzucili ze statku.

  "Według relacji ocalonych, 14 kwietnia wsiedli oni – w Libii – do łodzi liczącej około 105 pasażerów. Na pełnym morzu, kiedy nigeryjski chłopak, wystraszony przedostającą się do pontonu wodą, zaczął modlić się do Jezusa o ocalenie usłyszał: – Tutaj modlimy się tylko do Allacha. Dwaj muzułmanie zagrozili mu, że jeśli nie przestanie się modlić, wrzucą go do wody. I tak się stało. Zdopingowało to do działania mahometan, którzy z okrzykiem „Allach akbar” na ustach, rzucili się na pozostałych chrześcijan. chcąc ich wrzucić do wody. W sumie utopiono 12 wyznawców Chrystusa. Pozostali połączyli się w żywy łańcuch i dzięki temu ocaleli."
  http://ndie.pl/dramat-na-statku-z-imigrantami-muzulmanie-wyrzucili-za-burte-12-chrzescijan/

  Hmmm. Darku ! Wieszczysz otwarcie a to już widać nastało !

  OdpowiedzUsuń
 6. kazdego kto mówi lub przepowiada rzeczy które są niepopularne lub niewygodne zalicza się do nawiedzonych...lecz w tym Pańskim gadaniu jest myślę coś więcej niż ciapate ....ja tu myslę o grupach wiernych nazistów którzy do dzisiaj jak masoni żyją i czekają na swój czas ...coś w tym jest p Darku...

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.