sobota, 13 czerwca 2015

Fragment spotkania w Karpaczu 11-06-2015Serdeczne podziękowania za zorganizowanie spotkania dla Miejskiej Biblioteki Publicznej w Karpaczu. Pozdrowienia dla wszystkich uczestników i do zobaczenia na następnym spotkaniu!
http://bibliotekakarpacz.pl/aktualnosci

4 komentarze:

 1. Bardzo fajnie spedzone 2,5 godz.
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam nadzieję, że z tym ołowiem to taka umyślna "podpucha" i nie długo powie - a mówiłem nie wierzcie mi, sprawdzajcie. Bo inaczej naprawdę przestanę wierzyć :)

  OdpowiedzUsuń
 3. http://wolna-polska.pl/wiadomosci/sekretarz-onz-powinnismy-wyludnic-ziemie-depopulacja-to-rozwiazanie-konieczne-aby-pomoc-naszej-planecie-2015-06
  a to o depopulacji dzis....

  OdpowiedzUsuń
 4. Cześć Darek. Masz wszystkie fajne filmy. Robisz super robotę. Czy słyszałeś może o tym znalezisku? http://www.karkonoskietajemnice.pl/1/Historia-powstania.html W całej Polsce dużo jest ciekawostek, tylko niestety naukowcy rzadko się tym zajmują. Dobrze, że jesteś ty i tobie podobni. Dzięki temu historia nie będzie zapomniana. Czy masz może zdjęcia lub rysunki tych dziwnych pojemników wyłożonych ołowiem i złotem? W środku jest prawdopodobnie substancja IRR XERUM 525 lub IRR SERUM 525. Można poczytać o niej tu. http://tomazii.w.interiowo.pl/akta3.htm Pojemniki zostały wyłożone ołowiem, bo substancja była radioaktywna. A co do złota, są dwie możliwości. Albo substancja wewnątrz reagowała z ołowiem, a nie ze złotem, dlatego zabezpieczono to złotem. Albo ta substancja wysyłała jeszcze jakiś rodzaj promieniowania którego ołów nie zatrzyma, a zatrzyma złoto. Pozdrawiam Cię serdecznie i nie daj się różnym oszołomom, po prostu rób swoją robotę.

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.