poniedziałek, 29 czerwca 2015

Czy data wyryta na grobie Henryka Lwa to data Wielkiego Otwarcia Wrót

Himmler wierzył , że wcielił się weń duch Henryka Lwa , założyciela Monachium . Doczesne szczątki Henryka Lwa , księcia Bawarii i Saksonii zostały ukryte pod koniec II Wojny gdzieś na Dolnym Śląsku . Król Lew zapisał  na kartach historii niemiec bezwzględna eksterminacją Słowian . Który to zamek , jest ich wiele , lecz kilka te , które noszą znamię Czarnego Słońca np Zamek Gorkau , mogą być .... Jednak czy nie mógł temu posłużyć Kompleks Riese , czy warownia Boren Stein nie mogła być tym miejscem ... Data wyryta na wezgłowiu sarkofagu to 2025 czyli osiemdziesiąt lat od zejścia pod ziemię ewakuacji , Gudrun Himmler córka Heinricha nigdy nie uwierzyła w śmierć ojca i dla czego osiedliła się w Polsce w okolicy Wrocławia ? .....

4 komentarze:

 1. W 1935 roku otwarto grób Henryka Lwa w Katedrze w Brunszwiku, po stwierdzeniu obecności szczątków oraz dokonaniu pomiarów antropologicznych, grobowiec zamknięto i sprawę zamknięto jako, że typ "urody" zmarłego nie pasował do ówczesnych aryjskich standardów. Tak więc, szczątki nadal są w katedrze w Brunszwiku.
  Co do Gudrun, córka "first" nazisty, która wyssała nienawiść do narodów wschodniej europy z wychowania i wycieczek z "tatusiem", przypuszczam, że posiadasz stosowne dowody na osiedlenie się tej Pani w rejonie D.Ś. Bo z tego co wiem to nadal mieszka na terenie Niemiec i dobrze się ma jak na 86 - letnią staruszkę, owszem jest w gronie "przywódców" Stille Hilfe, ale nie mieszka na Dolnym Śląsku.

  H

  OdpowiedzUsuń
 2. Pokaz choc jeden dowod (link do info), ze ona sie osiedlila tu?:)
  Takie wydarzenie nie moglo przejsc niezauwazone..
  Ale nie pokazesz- bo takiego linka nie ma.. bo nie osiedlila sie.

  Roisz chlopie. Dorabiasz historie do pasujacych ci tez. Dziwne, ze ludzie to wciaz lykaja. Bezkrytycznie, bezmyslnie.. choc paroma ruchami myszka mozna to zweryfikowac.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Popytaj się mieszkańców, szczególnie tych starszych. Wioski obok Wrocławia nie podam, poszukaj sam trochę.

   Usuń
  2. Poszukaj i popytaj mieszkańców okolic Wrocławia, nazwy wioski Ci nie podam.

   Usuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.