poniedziałek, 5 czerwca 2017

Czy moje brednie o demonach Riese to na pewno wymysly zapijaczonego mitomana .

Materiał tłumaczony z angielskiego przez automat przepraszam za błędy .Podziękowania dla Koniczyny  i reszty ekipy w poszukiwaniu prawdy .

http://www.phantomsandmonsters.com/2017/06/predatory-bipedal-canines-encounter.html#.WTBaB5Yka3I.facebook

Poniższe zestawienie opisuje spotkanie z grupą pionowych psów w wojnie w Europie:

To był czerwiec 1944 r., Kilka dni po D-Day i gdzieś w zachodniej Francji, grupa żołnierzy została upoważniona do obejrzenia wzgórza. Byli w jeepie wyposażonym w zamontowany karabin 50 karabinów. Gdy przybyli na miejsce, znaleźli trzech martwych niemieckich żołnierzy, którzy byli rozszarpani. Części ciała były wszędzie. Według świadka, prawie wyglądało to, jakby w okolicy wybuchła bomba. Mężczyźni wyszli na zewnątrz i spojrzeli w ciała. Było około zmierzchu. Kontrolując teren, mężczyźni usłyszeli pięć długich wyć. Potem zobaczyli ruch na wzgórzu i szybko wycofali się z powrotem do jeepa. Oni wtedy patrzyli jak pięć dwunożnych psich stworzeń podeszło nad górką i trafiło ich na dół do zmarłych żołnierzy. Zaczęli je pożerać, przeżuwając kości, jakby to było nic. W jakiś sposób istoty nie zwracały uwagi na Amerykanów w jeepie. To znaczy, dopóki jeden z mężczyzn nie usiłował załadować swego pistoletu, co spowodowało, że istoty patrzyły w ich kierunku.

Ruszyli w ich stronę. Mężczyźni w jeepie zaczęli strzelać do stworzeń, którzy zostali rozerwani pod zaporą pocisków. Świadek oceniał, że było ponad 1000 strzałów. To był koszmar. Myśląc, że sytuacja była pod kontrolą, mężczyźni podeszli do szczytu wzgórza, gdzie rozmawiali do rana. Kiedy wrócili rano do rejonu, aby obejrzeć te stwory w świetle dziennym, byli zaskoczeni, że nie ma tam nic - żadnych stworzeń ani zmarłych żołnierzy. Jedyną rzeczą, jaką znaleźli, były liczne, duże kręgi ... jakby załoga sprzątająca przyszła i przemywała obszar. Mężczyźni zakładali, że w okolicy jest więcej tych stworzeń. Poczuli, że są w niebezpieczeństwie i szybko odeszli. Ta opowieść była opowiadana przez dziadka do rodziny tuż przed jego śmiercią.

UWAGA: Podczas II wojny światowej i kolejnych lat, w których stacjonowały wojska USA w Niemczech, miały miejsce opowieści o wilkołakach. "Wilbacz Morbach" jest tylko jednym z przykładów. Słyszałem opowieści o faktycznych, nazistowskich szkoleniach zmieniających kształt, przypominających duże, stojące kły, używane podczas inwazji Związku Radzieckiego i Kaukazu (nie odnoszę się do operacji SS Werwolf, która dotyczyła partyzantki wolontariusza, nazistowskiego Siły połączone, aby działały potajemnie za liniami wroga przeciwnika). To wydaje się nieco przygnębione ... ale jeśli dowiedziałem się tylko jednej rzeczy w ciągu wielu lat badania nad zjawiskiem paranormalnym, to nie całkowicie odciążyć jakieś dziwaczne sprawozdanie. Lon

11 komentarzy:

 1. Dlaczego takie wydarzenia jak opisywane wyżej wydają nam się niesamowite a już np. "wyhodowanie" ludzkiego ucha na grzbiecie myszy traktujemy jako kolejny sukces nauki.

  Dlatego, że to było w '44 ? Hugo de Vries odkrył mutacje w 1903 roku.
  W 1877 roku Oswald Schmiedeberg odkrył oksydazę aminową /MAO/
  A dzisiaj mówi się o "genie wojownika" /MAO-A/ który odpowiada za
  wrodzone skłonności do agresji.
  Co ciekawe niska aktywność MAOA nie jest TYLKO dziedziczna !
  "W szczególności skłonność do takich zachowań mają osoby, które dorastały w „trudnym środowisku” a także te, które były wcześniej p r o w o k o w a n e. Gen MAOA zyskał już sobie w literaturze przedmiotu przydomek „warrior gene”. Nieprawidłowe funkcjonowanie genu wojownika w połączeniu z wychowywaniem się w warunkach przemocy domowej ma odpowiadać za skłonność do agresji i brak kontroli na własnym zachowaniem. "
  Cytat za :
  https://www.granicenauki.pl/czy-jestem-urodzonym-morderca-26044

  Co działo się w genetyce od 1877 do dziś ? Przez 144 lata tylko owieczka Dolly i kukurydza z genem karpia ?

  I jeszcze taka mała poszlaka. Być może chybiona , ale jednak...
  Zastanawiała was kiedyś szczególnie duża liczba "laboratoriów" w rejonach działań Hitlerowców . Tam gdzie było dużo "materiału biologicznego" zostały ślady po pomieszczeniach z glazurą po sufit.
  Ani lazarety ani inne badania nie tłumaczą takiej dbałości o sterylność. Nie w tamtych czasach. Jednak eksperymenty genetyczne czy transplantologiczne bez takich pomieszczeń już nie mogły by się odbyć. A były daleko posunięte. Czy może odkrycie immunologii wymusiło takie standardy?

  Czy naprawdę Niemcy mając takie możliwości i potrzeby zajmowali by się wtedy pszenżytem ? I czy po '45 nikt nie kontynuował badań nad człowiekiem ?
  Wujek google znowu tajemniczo milczy.

  OdpowiedzUsuń
 2. witam.
  panie darku,forumowicze.zna ktos nazwe ulicy we wrocławiu na ktorej stoi basen.przy ktorym kilka lat temu darek z januszem zagórskim krecili filmik?
  wybieram sie do wrocławia i chciałem go znalezc.
  z gory dziekuje.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawy material wg mnie nt wlasnie wilkoksztaltnych polecam
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawy material wg mnie nt wlasnie wilkoksztaltnych polecam
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Kwiecień i jak tam sukcesy???
  Toniemy toniemy, a nie pniemy się w górę.
  Kwiecień zboczeńcu zniszczę cię krok po kroku pasożycie bezdomny i bezrobotny złodzieju oszuście i idioto którego wszyscy jak poznają bliżej wyjebują na zbity pysk.
  Zobacz debilu tak się angażowałeś w reklamę różnych ośrodków, agroturystyk, restauracji, strzelnic I KUTASIE ZE WSZYSTKICH TYCH MIEJS CIĘ WUWALANO NA ZBITĄ MORDĘ.
  To są twoje sukcesy?
  Nie.
  TO SĄ MOJE SUKCESY ŚMIECIU PIJACZKU I NIEDOROZWINIĘTY BANDYTO.
  A to jeszcze nie koniec....

  OdpowiedzUsuń
 6. Wy naprawdę wierzycie w te śmieci, co wam je Dariusz podrzuca? Pytanie na poważnie, nie ma lipy...

  OdpowiedzUsuń
 7. Czy wy naprawdę wierzycie w te śmieci, które wam Dariusz podrzuca?
  Pytam na poważnie, niema lipy...

  OdpowiedzUsuń
 8. taka oto informacja na forum jest ...

  Riese Inna Rzeczywistość Riese Inna Rzeczywistość
  OSTATNIE WPISY
  Informacje
  CZERWIEC 13, 2017 TADEUSZ UNCATEGORIZED
  Projekt Riese Inna Rzeczywistość został zamknięty.

  Nie będzie jego ponownej reaktywacji.

  Próg mojej tolerancji co do działań pana Kwietnia został przekroczony.

  Dość. Nie pozwolę sobie na jakiekolwiek dalsze pomówienia. Uprzedzam, że jeśli od dnia 12 czerwca 2017 roku dojdą do mnie wiadomości, że pan Kwiecień zbiera pieniądze na wykup domeny, serwera czy że go szantażuję te pomówienia natychmiast znajdą swój finał w Sądzie Rejonowym podległym dla właściwego mi miejsca zameldowania, gdzie stanowczo będę domagał się rekompensat finansowych.

  Proponuję na początek zapoznać się z paragrafem 212 Kodeksu Karnego.

  Nie będę prowadził jakiejkolwiek walki internetowej. Nie zamierzam pomawiać czy szkalować pana Kwietnia, nie będę prowadził blogów, filmów rejestrów czy czegokolwiek związanego z panem Kwietniem w celu jego dyskredytacji. Nie będzie mnie interesowała jakakolwiek działalność pana Kwietnia.

  Prywatne działania jakie pan Kwiecień prowadzi na swoim blogu czy kanale YouTube dotyczących historii osobiście mnie nie interesują.

  Podczas zamykania projektu Riese co miało miejsce w lutym 2017 roku ustalaliśmy, że nie będziemy pomawiać się wzajemnie czy szkodzić sobie w jakikolwiek sposób. Ja słowa dotrzymałem.

  W przypadku kontynuacji szkodliwych działań przez pana Kwietnia dotyczących mojej osoby lub osób ze mną związanych i mi bliskich użyję wszelkich możliwych środków prawnych jakie są mi dostępne do uzyskania satysfakcji.

  Ponadto oświadczam:

  Nie kontaktuję się z panem Kwietniem w żadnej sprawie ani on ze mną. Stanowczo chcę podkreślić, że jakiekolwiek twierdzenia że pan Kwiecień rozmawiał ze mną czy z kimkolwiek z mojego otoczenia są fikcją.
  Nie utrzymuję kontaktów z żadnymi osobami ze środowiska pana Kwietnia. Nie dzwonię, nie rozsyłam smsów ani nie prowadzę żadnej korespondencji drogą elektroniczną. Nie pomawiam, nie szkaluję, nie dopuszczam się pomówień. Dla mnie pan Kwiecień nie jest centrum wszechświata.
  Od dnia 28.02.2017 roku próbowałem bezskutecznie namówić kogokolwiek na przepisanie domeny rieseinnarzeczywistosc.pl, której jestem właścicielem, za które to przepisanie NIGDY NIE ŻĄDAŁEM ŻADNYCH PIENIĘDZY.
  Nie szantażuję pana Kwietnia co do chęci wyłudzenia czegokolwiek od niego w tym pieniędzy na wykup tej domeny. NIGDY nie wystawiłem domeny rieseinnarzeczywistosc.pl na giełdzie domen.
  Nie zamierzam uczestniczyć w żadnej zbiórce pieniędzy na poczet przepisania domeny czy utrzymywania serwera.
  Nie zamierzam wdawać się w jakiekolwiek przepychanki pomiędzy panem Kwietniem a panem Sidorem.
  Nie udostępniam żadnych materiałów osobom postronnym ani tym bardziej danych osobowych znanych mi osób i nie ulegnę żadnemu szantażowi którejkolwiek z wyżej wymienionych stron konfliktu do ujawnienia personalnych danych czy wizerunku osób, których dobra własne mogły by ucierpieć na skutek działań osób trzecich.


  Informuję, że odcinam się całkowicie od działalności prowadzonej przez pana Dariusza Kwietnia i znajomości z tym panem.

  Informuję w imieniu załogi projektu Tropiciele Historii.pl że założyciele oraz osoby współtworzące stronę i forum odcinają się całkowicie od działań pana Dariusza Kwietnia i pana Tomasza Sidora.  Tadeusz Krasnojarski

  OdpowiedzUsuń
 9. taka oto informacja na forum jest ...

  Riese Inna Rzeczywistość Riese Inna Rzeczywistość
  OSTATNIE WPISY
  Informacje
  CZERWIEC 13, 2017 TADEUSZ UNCATEGORIZED
  Projekt Riese Inna Rzeczywistość został zamknięty.

  Nie będzie jego ponownej reaktywacji.

  Próg mojej tolerancji co do działań pana Kwietnia został przekroczony.

  Dość. Nie pozwolę sobie na jakiekolwiek dalsze pomówienia. Uprzedzam, że jeśli od dnia 12 czerwca 2017 roku dojdą do mnie wiadomości, że pan Kwiecień zbiera pieniądze na wykup domeny, serwera czy że go szantażuję te pomówienia natychmiast znajdą swój finał w Sądzie Rejonowym podległym dla właściwego mi miejsca zameldowania, gdzie stanowczo będę domagał się rekompensat finansowych.

  Proponuję na początek zapoznać się z paragrafem 212 Kodeksu Karnego.

  Nie będę prowadził jakiejkolwiek walki internetowej. Nie zamierzam pomawiać czy szkalować pana Kwietnia, nie będę prowadził blogów, filmów rejestrów czy czegokolwiek związanego z panem Kwietniem w celu jego dyskredytacji. Nie będzie mnie interesowała jakakolwiek działalność pana Kwietnia.

  Prywatne działania jakie pan Kwiecień prowadzi na swoim blogu czy kanale YouTube dotyczących historii osobiście mnie nie interesują.

  Podczas zamykania projektu Riese co miało miejsce w lutym 2017 roku ustalaliśmy, że nie będziemy pomawiać się wzajemnie czy szkodzić sobie w jakikolwiek sposób. Ja słowa dotrzymałem.

  W przypadku kontynuacji szkodliwych działań przez pana Kwietnia dotyczących mojej osoby lub osób ze mną związanych i mi bliskich użyję wszelkich możliwych środków prawnych jakie są mi dostępne do uzyskania satysfakcji.

  Ponadto oświadczam:

  Nie kontaktuję się z panem Kwietniem w żadnej sprawie ani on ze mną. Stanowczo chcę podkreślić, że jakiekolwiek twierdzenia że pan Kwiecień rozmawiał ze mną czy z kimkolwiek z mojego otoczenia są fikcją.
  Nie utrzymuję kontaktów z żadnymi osobami ze środowiska pana Kwietnia. Nie dzwonię, nie rozsyłam smsów ani nie prowadzę żadnej korespondencji drogą elektroniczną. Nie pomawiam, nie szkaluję, nie dopuszczam się pomówień. Dla mnie pan Kwiecień nie jest centrum wszechświata.
  Od dnia 28.02.2017 roku próbowałem bezskutecznie namówić kogokolwiek na przepisanie domeny rieseinnarzeczywistosc.pl, której jestem właścicielem, za które to przepisanie NIGDY NIE ŻĄDAŁEM ŻADNYCH PIENIĘDZY.
  Nie szantażuję pana Kwietnia co do chęci wyłudzenia czegokolwiek od niego w tym pieniędzy na wykup tej domeny. NIGDY nie wystawiłem domeny rieseinnarzeczywistosc.pl na giełdzie domen.
  Nie zamierzam uczestniczyć w żadnej zbiórce pieniędzy na poczet przepisania domeny czy utrzymywania serwera.
  Nie zamierzam wdawać się w jakiekolwiek przepychanki pomiędzy panem Kwietniem a panem Sidorem.
  Nie udostępniam żadnych materiałów osobom postronnym ani tym bardziej danych osobowych znanych mi osób i nie ulegnę żadnemu szantażowi którejkolwiek z wyżej wymienionych stron konfliktu do ujawnienia personalnych danych czy wizerunku osób, których dobra własne mogły by ucierpieć na skutek działań osób trzecich.


  Informuję, że odcinam się całkowicie od działalności prowadzonej przez pana Dariusza Kwietnia i znajomości z tym panem.

  Informuję w imieniu załogi projektu Tropiciele Historii.pl że założyciele oraz osoby współtworzące stronę i forum odcinają się całkowicie od działań pana Dariusza Kwietnia i pana Tomasza Sidora.  Tadeusz Krasnojarski

  OdpowiedzUsuń
 10. Projekt Riese Inna Rzeczywistość został zamknięty.

  Nie będzie jego ponownej reaktywacji.

  Próg mojej tolerancji co do działań pana Kwietnia został przekroczony.

  Dość. Nie pozwolę sobie na jakiekolwiek dalsze pomówienia. Uprzedzam, że jeśli od dnia 12 czerwca 2017 roku dojdą do mnie wiadomości, że pan Kwiecień zbiera pieniądze na wykup domeny, serwera czy że go szantażuję te pomówienia natychmiast znajdą swój finał w Sądzie Rejonowym podległym dla właściwego mi miejsca zameldowania, gdzie stanowczo będę domagał się rekompensat finansowych.

  Proponuję na początek zapoznać się z paragrafem 212 Kodeksu Karnego.

  Nie będę prowadził jakiejkolwiek walki internetowej. Nie zamierzam pomawiać czy szkalować pana Kwietnia, nie będę prowadził blogów, filmów rejestrów czy czegokolwiek związanego z panem Kwietniem w celu jego dyskredytacji. Nie będzie mnie interesowała jakakolwiek działalność pana Kwietnia.

  Prywatne działania jakie pan Kwiecień prowadzi na swoim blogu czy kanale YouTube dotyczących historii osobiście mnie nie interesują.

  Podczas zamykania projektu Riese co miało miejsce w lutym 2017 roku ustalaliśmy, że nie będziemy pomawiać się wzajemnie czy szkodzić sobie w jakikolwiek sposób. Ja słowa dotrzymałem.

  W przypadku kontynuacji szkodliwych działań przez pana Kwietnia dotyczących mojej osoby lub osób ze mną związanych i mi bliskich użyję wszelkich możliwych środków prawnych jakie są mi dostępne do uzyskania satysfakcji.

  Ponadto oświadczam:

  Nie kontaktuję się z panem Kwietniem w żadnej sprawie ani on ze mną. Stanowczo chcę podkreślić, że jakiekolwiek twierdzenia że pan Kwiecień rozmawiał ze mną czy z kimkolwiek z mojego otoczenia są fikcją.
  Nie utrzymuję kontaktów z żadnymi osobami ze środowiska pana Kwietnia. Nie dzwonię, nie rozsyłam smsów ani nie prowadzę żadnej korespondencji drogą elektroniczną. Nie pomawiam, nie szkaluję, nie dopuszczam się pomówień. Dla mnie pan Kwiecień nie jest centrum wszechświata.
  Od dnia 28.02.2017 roku próbowałem bezskutecznie namówić kogokolwiek na przepisanie domeny rieseinnarzeczywistosc.pl, której jestem właścicielem, za które to przepisanie NIGDY NIE ŻĄDAŁEM ŻADNYCH PIENIĘDZY.
  Nie szantażuję pana Kwietnia co do chęci wyłudzenia czegokolwiek od niego w tym pieniędzy na wykup tej domeny. NIGDY nie wystawiłem domeny rieseinnarzeczywistosc.pl na giełdzie domen.
  Nie zamierzam uczestniczyć w żadnej zbiórce pieniędzy na poczet przepisania domeny czy utrzymywania serwera.
  Nie zamierzam wdawać się w jakiekolwiek przepychanki pomiędzy panem Kwietniem a panem Sidorem.
  Nie udostępniam żadnych materiałów osobom postronnym ani tym bardziej danych osobowych znanych mi osób i nie ulegnę żadnemu szantażowi którejkolwiek z wyżej wymienionych stron konfliktu do ujawnienia personalnych danych czy wizerunku osób, których dobra własne mogły by ucierpieć na skutek działań osób trzecich.


  Informuję, że odcinam się całkowicie od działalności prowadzonej przez pana Dariusza Kwietnia i znajomości z tym panem.

  Informuję w imieniu załogi projektu Tropiciele Historii.pl że założyciele oraz osoby współtworzące stronę i forum odcinają się całkowicie od działań pana Dariusza Kwietnia i pana Tomasza Sidora.  Tadeusz Krasnojarski

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.