piątek, 6 stycznia 2017

Dariusz Kwiecień - troszkie na wesoło 2017


11 komentarzy:

 1. koniczyna kon4 stycznia 2017 20:48

  Rozwój sytuacji będzie podobny dla Sidora jak przez ostatnie lata. Dla większości będzie nadal głupkiem, a mniejszość dalej będzie miała swoje powody żeby mu dalej kibicować.

  Wiesz na pewno NZK2X, że mózg Tomusia spłodził dzisiaj film o saperach pod Soboniem. Miałem szczęście i wyłapałem pewien komentarz, który Wielki Mózg Tomusia po chwili skasował:


  "goyda85
  goyda851 minutę temu
  Słuchaj gallu jak juz przedstawiasz fakty to bądź obiektywny!co do pana Jacka nie do końca jest tak jak mówisz!bylismy na indywidualnym oprowadzaniu przez pana Madge na soboniu,opowieści o UFO okultyzmie i wiszących czaszkach na drzewach słyszeliśmy osobiście od pana Jacka.klamstwa i brednie niekiedy sięgały zenitu po czym pan Jacek rownież skasował 100pln i rachunku nie wystawił.o zakopanych bombach i ukrytej broni na jego posesji odnalezionej przy remoncie nieruchomosci która zakupił rownież opowiadał.nie wiem gdzie on zatrudnia 500osob skoro ponoć uciekł do Głuszycy z korporacji w której pracował a z tego co mi wiadomo dystrybuuje panele solarne!pokoje w ośrodku pod soboniem sa zasyfione śmierdzące i kosztują krocie!wiec kocopoly o śladach psa na pościeli jakoś do mnie nie przemawiają!nie jestem żadnym fanem Darka i jego dziwnych opowieści ale powiem ci jedno twoja nienawiść i plucie jadem zaczyna mnie wkurwiac!plujesz i plujesz!czemu nagrywasz te gnioty a na przykład nie pojedziesz do Głuszycy i spotkasz sie tym mitomanem na żywo?KOZAK W INTERNECIE PIZDA W REALNYM ŚWIECIE?tyczy sie to tez tego dziadka mototurysty jakieś kurwa gnioty o poszukiwaniu Zula jopka z pod sklepu!czemu taki kurwa grzeczny był jak z nim rozmawiał?bo był obsrany żeby w pizde nie wyłapać!naprawde zrozum tak samo jak kwiecień mitoman tak i ty napewno tez kiedyś wyłapiesz jak przekroczysz pewna granice!i teraz mi tu nie pierdol i nie ubliżaj bo przeciwieństwie do ciebi gniotów nie nagrywam!"

  OdpowiedzUsuń
 2. Dobry materiał. Prośba by była abyś mikrofon jakiś ze sobą zabierał, bo echo straszne. Fajnie by było byś tam wrócił i dokładnie pokazał, co i jak.

  OdpowiedzUsuń
 3. No i czas pokazal ze knur z lipskiej znowu się zbłaźnił i Darek nie będzie miał sprawy karnej. A tak się odgrażał.

  OdpowiedzUsuń
 4. http://ufo-relacje.pl/ ZNOWU DZIAŁA! HAHAHA

  OdpowiedzUsuń
 5. hm.... trochę dziwne i nie zrozumiałe dla mnie film i tu te opisy

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajnie się to ogląda i może uda mi się kiedyś być na takiej wyprawie!A tego motozjeba i innych cymbałów olać ciepłym moczem!Pozdrawiam panie Darku.

  OdpowiedzUsuń
 7. Fajnie się to ogląda lecz macie problemy z fonią trzeba by było nad tym trochę popracować.Mam nadzieję że uda mi się kiedyś wybrać na taką wyprawę a tego motozjeba i innych palantów olewać ciepłym moczem.

  OdpowiedzUsuń
 8. Z tymi podluznymi skrzyniami to prawda co widac w koncowce materialu.

  OdpowiedzUsuń
 9. polecam http://wszechocean.blogspot.com/2013/03/baza-211.html

  OdpowiedzUsuń
 10. Tutaj czub czuba czubem pogania. Kółko różańcowe debili :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Wlamales sie tam i rozszabrowales fanty kolesi z muzeum?

  Czym sie nacpales na filmie?

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.