niedziela, 21 maja 2017

Zostalismy zatrzymani przez SG i SL - Panie Darku niech pan coś zrobi z tym debilem Sidorem ..

Takie słowa usłyszałem gdy patrol SG i SL nas zatrzymał pod Rogowcem . Z doniesienia , które złożył Tomasz Sidor zamieszkały na ulicy Lipskiej pod numerem 10 , wynikało że robimy -
- pedofilskie i sadomasochistyczne orgie wykorzystując do tego celu , przypadkowe zwierzęta i dzieci , tak ten człowiek to sformułował .
- doniósł o organizowaniu nocy Świętojańskiej podczas której będziemy wykorzystywać seksualnie przypadkowe zwierzęta i dzieci  cokolwiek to znaczy . 
- Nakazał i postawił ultimatum 24 godziny jeżeli SG i SL nie dostosują się do jego żądań wyciągnie daleko idące konsekwencje .
Tak samo było gdy ujawnił nazwiska i adresy policjantów z Głuszycy , bo nie spełnili jego żądań .( Sprawa karna zamieszany cały gang fryzjera )

Oficjalnie oświadczam iż Tomasz Sidor zamieszkały na Ul Lipskiej w warszawie jest podejrzany i przesłuchiwany w sprawie posiadania materiałów pedofilskich , fotografuje dzieci sąsiadów i umieszcza je na stronach pedofilskich .

Tomasz Sidor wymieniał się zdjęciami dzieci idących do komunii , są dowody jeden z jego przyjaciół ma takie zarzuty i wskazał na Tomasza Sidora jako odbiorcę treści pedofilskiej .

UWAGA MIESZKAŃCY UL LIPSKEJ W WARSZAWIE PRAGA POŁUDNIE WASZYM SASIADEM JEST PEDOFIL KTORY ZAMIESZCA ZDJECIA WSZYCH DZIECI W SIECI ---
TO TEN FACET W SKÓRZANYCH SPODNICH  Z TŁUSTYM KUCYKIEM TEN BLECH ZE ŚMIETNIKA NAZYWA SIE TOMASZ SIDOR I TYLKO CZYHA NA WASZE DZIECI
Tomasz Sidor PEDOFIL Z Lipskiej W WARSZAWIE .

Ulotki o takiej treści są już dostępne i kolportowane na Pradze .

8 komentarzy:

 1. Sg atakuje a bal Napiera kto wygra kwiecień czy sgc

  OdpowiedzUsuń
 2. hahahaha ale przyznaj, że gość wiecznie siedzi i wymyśla donosy, szacun za wytrwałość, współczuje głupoty gościa :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie ma takiego adresu jak Lipska 10

  OdpowiedzUsuń
 4. Ludzie ile lat będzie trwała ta wasza wojna.. Zastanawiam się czasem czy to nie jest robione na potrzeby tych dwóch blogów, bo zastanówcie cię się (odnoszę się tu do czytelników) normalni ludzie dali by sobie po raju, ewentualnie założyli by sobie sprawę w sądzie, a tu dwa koguty od kilku LAT gryzą się, wzywają, wyszukają haki na siebie by przedstawić je nam czytelnikom, spowodowało to że pewne grono osób żyje już tym i czeka który z nich coś nowego wynajęcie żeby ujebać tego drugiego, to sytuacja chora już od wielu lat.. I żaden nie popusci, nie staje tu po żadnej stronie ale osobiście uważam że obaj jesteście popierdoleni! Przepraszam tu za to określenie ale innego nie można użyć..

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 6. Proszę o info jak mam się skontaktować ?

  OdpowiedzUsuń
 7. Bracie Darku K. mój mail xwandalxx@gmail.com
  Proszę o kontakt.
  Ważne.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 8. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.