niedziela, 17 lipca 2016

Wystarczy jeden świadomy błąd ....

Kiedy dostajecie konkretne fakty , milczycie . Kiedy nie znajdziecie w necie konkretnej odpowiedzi , milczycie . Ale kiedy świadomie popełniam błąd , aby Was wprowadzić w amok szalejecie , wyzwiska , szydera i oszczerstwa . Jednak jest grupa odbiorców , którzy skupiają się na faktach . dzięki nim dostaje coraz więcej dowodów na istnienie testamentu Himmlera jak i Wielkie Otwarcie . Dlaczego nie dyskutujecie pod postem o Rytualnych Ofiarach , odpowiedź nasuwa się sama Ci wielcy szczekacze internetowi nie maja o tym pojęcia . Jednak robią coś czego ja sam bym nie osiągnął , reklamują mnie po całym internecie i mój przekaz zatacza coraz szersze kręgi .

Tematyka ofiar z ludzi składanych przez niemców w czasie II WS jest bardzo niewygodna i nie chciana . Do tego dochodzą obrzędy podczas  których  składano krwawe ofiary . Ostatnia taka ofiara została złożona tuż przed wejściem Amerykanów do niemieckiego obozu koncentracyjnego Gusen . Na całym świecie widzimy dzisiaj takie sceny , bomby w tłumie , autobusach , stacjach kolejowych , rozjeżdżanych ludzi ciężarówką , rytualne i masowe obcinanie głów , masowe gwałty . Dla jednych jest to barbarzyństwo , a dla innych ofiara , przygotowania do czegoś gorszego co nadchodzi , a nadchodzi wielka depopulacja , której są świadomi tylko nieliczni .

1 komentarz:

  1. Swiadome popełnianie błędów nie ISTNIEJE, Błędy popełnia się nieświadomie. Natomiast masz rację - nie przejmuj się krytyką - głowa do góry (powiedział kat i założył pętlę na szyję)
    Pozdawiam

    OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.